تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا

املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا, تصاویر داخلی-11
قیمت 44.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2019
 • 5
 • آماده تحویل
 • 13 km
 • 3 km
 • 29 km
شماره ملک AYT-993

اطلاعات کمپین

آنتالیا هومز کمپین سرمایه گذاری با ضمانت درآمد اجاره در کنییالتی ارائه می دهد.
اگر شما در این آپارتمان مبله سرمایه گذاری کنید، تضمین درآمد اجاره به شرح زیر است:

• آپارتمان کاملاً مبله 1 خوابه تضمین درآمد اجاره ماهانه 1.600 لیرترکیه را ارائه می دهد.

دوره تضمین درآمد با توجه به درخواست خریدار تعیین خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر با آنتالیا هومز تماس بگیرید و امروز سرمایه گذاری کنید!

اعتبار تا 30.9.2020 09:00:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• ضمانت درآمد اجاره
• مناسب برای سرمایه گذاری

املاک و مستغلات آنتالیا با ضمانت درآمد اجاره ای، نزدیک به ساحل ساریسو

املاک و مستغلات آنتالیا برای فروش در منطقه ایده آل در نزدیکی بسیاری از سواحل زیبا، بندر و امکانات اجتماعی واقع شده است. کنییالتی یکی از مکانهای مورد علاقه آنتالیا است. بسیاری از املاک و مستغلات جدید و پروژه های تحول شهری برای توسعه منطقه وجود دارد. شما می توانید این منطقه را برای زندگی با کیفیت بالا و در محاصره طبیعت و خیابان های سرسبز به دریا انتخاب کنید.

این املاک و مستغلات کاملاً مبله آنتالیا برای فروش از مدارس، سواحل، مارکیت ها و بسیاری از امکانات اجتماعی در فاصله پیاده روی قرار دارد. این املاک و مستغلات آنتالیا برای فروش 1 کیلومتر تا مارکیت میترو، 2 کیلومتر تا کابل اتومبیل تونکتپه، 3 کیلومتر تا ساحل ساریسو و محوطه پیک نیک، 10 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 13 کیلومتر تا مرکز شهر و 29 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

مجتمع مدرن از 2 بلوک و 70 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع دارای استخرهای سرپوشیده و روباز، محوطه پارکینگ سرپوشیده و روباز، انترنت، آسانسور، حمام ترکی، سونا، پذیرایی و چشم انداز بسیار زیبا می باشد.

نوع آپارتمان

آپارتمان 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

این آپارتمان فروشی در آنتالیا دارای ویژگی های با کیفیت بالا شامل تهویه مطبوع، اینترنت، دوش، وسایل آشپزخانه، کالاهای سفید، سیستم تلویزیون ماهواره ای، درب فولادی، پنجره های پی وی سی دو جداره و موارد دیگر می باشد.

توجه: در جریان فروش، خریدار هزینه آژانس املاک را پرداخت می کند.

توجه: در حین فروش، کمیسیون آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار اخذ می شود.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 44.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.8.2020 13:39:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان فروشی 1 خوابه در کنییالتی، هورماآپارتمان فروشی 1 خوابه در کنییالتی، هورما44.500 €1+1کنییالتی / آنتالیاکپز هومزکپز هومز44.400 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان نوساز نزدیک به دریا در مرکز آنتالیاآپارتمان نوساز نزدیک به دریا در مرکز آنتالیا45.500 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیاآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا45.800 €2+1کپز / آنتالیا