تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول

هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلوهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoهتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-1هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-2هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-3هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-4هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-5هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-6هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-7هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول, تصاویر داخلی-8
قیمت 1.008.800 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 9.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بی اوغلو
 • 220 m²
 • 01/2019
 • 4
 • آماده تحویل
 • 750 mt
 • 41 km
شماره ملک IST-525

3 دلیل برتر برای خرید

• هتل باز در 4 فصل
• واقع در مرکز گردشگری استانبول بی اوغلو
• نزدیک برج تاریخی گالاتا

هتل بوتیک مبله در فاصله 1.5 کیلومتری بازار مصر و میدان تکسیم در بی اوعلو

این هتل بوتیک در بیو اوعلو، یکی از معروفترین مناطق توریستی در استانبول واقع شده است. این هتل کاملا مبله از مارکیت ها، بازارهای عمومی و سرپوشیده، بانک ها، بیمارستان ها، مساجد و کلیساهای تاریخی، موزه ها، ساحل دریا و ایستگاه های حمل و نقل عمومی در فاصله پیاده روی قرار دارد. این هتل فروشی در استانبول تا نزدیکترین ایستگاه مترو 200 متر و کنیسه نیفی شالوم، 350 متر تا موزه هنرهای مدرن استانبول، 750 تن تا ساحل دریا، 1 کیلومتر تا پل گالاتا، 1.5 کیلومتر تا بازار مصر، 1.6 کیلومتر تا میدان تکسیم، 2.2 کیلومتر تا بندر کشتی کاباتاش، 2.5 کیلومتر تا دانشگاه استانبول، 2.7 تا مسجد و برج ساعت دولماباهچه، 3 کیلومتر تا موزه قصر توپ کاپی، 6 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای و 41 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد. اگر می خواهید هتلی در استانبول بخرید، این یک فرصت عالی برای شما است!

این هتل دارای ویژگی های داخلی مانند خدمات پذیرش 24 ساعته، خدمات حمل و نقل فرودگاه، خدمات اتاق، سیستم های انترنت رایگان، اتاق های کاملا مبله دارای تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای، فیریزر، پکیج آبگرمکن، کابین دوش، سشوار و رختکن است.

این هتل فروشی دارای مساحت 220 مترمربع و دارای 8 اتاق با فضای 20 متر مربع و یک پنت هاوس با تراس با فضای 33 متر مربع است.

ویژگی های عمومی هتلی در چهار فصل باز برای فروش نزدیک به برج گالاتا در استانبول

تجاری / استانبول / بی اوغلو

دستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلماناینترنتبالکنساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.008.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.06.2021 10:01:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فروشگاه های تجاری در ترکیه استانبول در اتوبان باسین اکسپرسفروشگاه های تجاری در ترکیه استانبول در اتوبان باسین اکسپرس571.400 €کوچکچکمجه / استانبولمغازه ها در استانبول، ترکیه در نزدیکی بزرگراه بسن اکسپرسمغازه ها در استانبول، ترکیه در نزدیکی بزرگراه بسن اکسپرس450.000 €باجیلر / استانبولفروشگاه در مال تپه واقع در یک خیابان شلوغ و نزدیک به متروفروشگاه در مال تپه واقع در یک خیابان شلوغ و نزدیک به مترو1.200.000 €مالتپه / استانبولفروشگاه های تجاری واقع در مجتمع لوکس در استانبولفروشگاه های تجاری واقع در مجتمع لوکس در استانبول1.612.400 €شیشلی / استانبول