تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون

مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصارمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-1مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-2مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-3مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-4مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-5مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-6مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-7مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون, تصاویر داخلی-8
قیمت 325.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 450 m²
 • 5+2
 • 5
 • 3
 • 4
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 6 km
شماره ملک TRB-114

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریا و طبیعت
• منطقه ای آرام و دور از استرس شهری
• مواد درجه یک و سيستم برق خورشيدي

خانه بزرگ پنج خوابه در منطقه آرام روستای بولاک، اورتاحیصار

این خانهبیزرگ در روستای بولاک، اورتاحیصار در ترابزون واقع شده است. این منطقه آرام دارای هوای پاک و زیبایی های طبیعی است. با توجه به زیبایی های طبیعی منحصر به فرد، این منطقه محبوب سرمایه گذاران و خریداران ملک است. این منطقه به شما منظره دریا، طبیعت ناب و آرامش را ارایه می دهد.

این خانه فروشی در ترابزون ترکیه، 3 کیلومتر تا دانشگاه فنی دریای سیاه، 4 کیلومتر تا مرکز تجاری ترابزون، 6 کیلومتر با فرودگاه بین المللی تربزن و 7 کیلومتر با دریا فاصله دارد.

این خانه بزرگ در زمینی به مساحت 2.500متر مربع ساخته شده است. این ملک چهار طبقه دارای پارکینگ در فضای باز با ظرفیت 10 ماشین، باغی تزیین شده، سیستم آبیاری، 30 متر مربع انباری و دوربین های امنیتی می باشد. 47 نوع مختلف درخت و 500 متر مربع فضای باز در این پروژه وجود دارد.

این خانه 5 اتاق خوابه 450 متر مربعی مبله، 2 اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه، 4 حمام اختصاصی، حمام و 3 بالکن دارد. (یک واحد یک خوابه برای خدمتکار در خانه وجود دارد.)

این ملک 4 طبقه زیرزمین به ویژگی های فراوانی مانند مبلمان، کالاهای سفید، لوازم آشپزخانه، پکیج الکتریکی، سیستم برق خورشیدی، وان، کابین دوش، کرکره های اتوماتیک، انرژی خورشیدی، باربیکیو، شومینه، زیرساخت های اینترنت و تلویزیون ماهواره ای مجهز است. این خانه امکان نصب آسانسور را دارد.

ویژگی های عمومی مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون

ویلا / ترابزون / اورتاحصار

پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدابا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 325.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا 5+2 مجزا با منظره دریا در ترابزون در اورتاهیسارویلا 5+2 مجزا با منظره دریا در ترابزون در اورتاهیسار258.600 €5+2اورتاحصار / ترابزونویلا در ترابزون با دید منحصر به فرد دریا و طبیعتویلا در ترابزون با دید منحصر به فرد دریا و طبیعت221.200 €4+2آکچابات / ترابزونخانه مستقل در ترابزون با سوناخانه مستقل در ترابزون با سونا460.000 €8+2مرکز / ترابزونویلا مستقل در ترابزون با استخر شناویلا مستقل در ترابزون با استخر شنا899.000 €5اورتاحصار / ترابزون