تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت

ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکزویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, کالکان / مرکز - videoویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-1ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-2ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-3ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-4ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-5ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-6ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-7ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-8ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-9ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-10ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-11ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت, تصاویر داخلی-12
قیمت 1.350.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 250 m²
 • 5+1 trp
 • 5
 • 3
 • 2015
 • 3
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 5 km
 • 124 km
شماره ملک KLN-044

ویلای با دید دریا و طبیعت در کالکان با استخری بسیار بزرگ

این ویلای مستقل جذاب، در منطقه کوهپایه ای در ناحیه کوردره کالکان واقع شده است. کالکان یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ساحلی و بندرگاهی ترکیه است. زیبایی کالکان و تنوع املاک لوکس، از جمله برخی عوامل کلیدی برای سرمایه گذاری در این منطقه هستند. بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی این منطقه را برای تعطیلات هفتگی و ماهانه ترجیح می دهند. امکانات بسیاری از قبیل مغازه ها، رستوران ها، کافه ها، بارها، سوپر مارکت ها، بازار، بیمارستان ها و داروخانه ها در این منطقه وجود دارند.

این ویلا در کالکان 4 کیلومتر از مرکز، 1.5 کیلومتر تا نزدیکترین رستوران، 850 متر تا نزدیک ترین بازار، 124 کیلومتر تا فرودگاه دلامان، 31 کیلومتر با پارک ملی ساکیکنت و کاش، 5 کیلومتر تا باشگاه ساحلی کالکان، 2.4 کیلومتر تا فرودگاه مارینا، 2.8 کیلومتر تا بازار، 11 کیلومتر با ساحل کاپوتاش، 63 کیلومتر تا شهر باستانی کیوکوا و 197 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

این ویلای کالکان بر روی یک منطقه شیب دار در زمینی به مساحت 1.340 متر مربع، احاطه شده توسط دیوار سنگی قرار گرفته است. این ویلا یک زندگی عالی را با استخر اختصاصی بزرگ، پارکینگ داخلی خودرو با ظرفیت 2 اتومبیل، منطقه ای برای گرفتن حمام آفتاب، جکوزی کنار استخر، منطقه باربکیو، منطقه غذاخوری در فضای باز، مخزن آب، کارگاه، ژنراتور، باغ با سنسور های اتوماتیک برا ی نور محیط، سیستم آبیاری اتوماتیک، حیاط خلوت، باغی چشم نواز و دوربینهای امنیتی ارایه می دهد.

این ویلای 5 خوابه 250 متر مربعی یک اتاق نشیمن بزرگ، یک آشپزخانه اوپن،5 حمام در اتاقها، یک بالکن و تراس رو باز و سر پوشیده دارد.

این ویلای فوق العاده لوکس دارای منظره خیره کننده پانورامایی از کالکان و دریا در همه اتاقها است. این ویلای آماده از تهویه مطبوع، سنسور دود و تلویزیون در هر اتاق، لوازم آشپزخانه، نورنقطه ای، زیرساخت اینترنت، آنتن ماهواره و شومینه برخوردار است. این ویلا در طول فصل درآمد اجاره ای حدود 50000 پوند را می تواند کسب کند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای5 اتاق خوابه در کالکان برای یک خانواده پرجمعیت

ویلا / کالکان / مرکز

استخرپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.350.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا بوسهویلا بوسه1.165.500 €5+1 triplexمرکز / کالکانویلاهای نیمه مستقل با منظره دریا و طبیعت در کالکانویلاهای نیمه مستقل با منظره دریا و طبیعت در کالکان1.100.000 €1+1, 3+1 dpمرکز / کالکانگلدن پلاس ویلاگلدن پلاس ویلا1.471.600 €5+1 trpمرکز / کالکانویلا یاکوت 2ویلا یاکوت 21.500.000 €6+2 triplexمرکز / کالکان