تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

پنجاه و ششمین جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا از 26 اکتبر آغاز می شود

6.10.2019

پنجاه و ششمین جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا از 26 اکتبر آغاز می شودپنجاه وششمین جشنواره فیلم اورنج طلایی آنتالیا از 26 اکتبر تا اول نوامبر در مرکز فرهنگی معتبر آنتالیا و جام پیرامیت برگزار می شود. قدیمی ترین و طولانی ترین جشنواره فیلم ترکیه، پرتقال طلایی آنتالیا، یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم آسیا و اروپا شناخته می شود.

پرتقال طلایی آنتالیا توسط FIAPF (انجمن فدراسیون بین المللی تولیدکنندگان فیلم) به رسمیت شناخته شده و به صفوف جشنواره های برترفیلم های جهان پیوسته است.

این جشنواره در زمینه سینما و فیلم های هنری نقش بسزایی داشته است. از سال 2005، این جشنواره به عنوان "جشنواره بین المللی فیلم پرتقال طلایی آنتالیا" برگزار می شود. بخش رقابتی فیلم های بین المللی، بخش رقابتی فیلم های بلند ملی و بخش رقابتی فیلم های کوتاه ملی نیز در جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا برگزار می شوند.

گفته می شود مهمترین نقطه اتصال سینمای ترکیه و صنعت سینمایی این کشور، جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا میباشد.

ترکیه برای پنجاه و ششمین بار برای دیدار با فیلمسازان سینمای جهان و میهمانان مشهور شهر مدیترانه از سراسر جهان آماده می شود.

در کنفرانس مطبوعاتی پنجاه و ششمین جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا که به میزبانی شهرداری کلانشهر آنتالیا برگزار می شود، شهردار، محیتین بوجک با ابراز اشتیاق این موضوع را بیان کرد: " همانطور که قول داده بودیم، جشنواره فیلم پرتقال طلایی، در حال بازگشت به ماهیت واقعی خود بوده و برای ساخت فیلم های خارجی جهت ارتباط با مردم مشارکت خواهد کرد."

از سال 2005، این فستیوال "جشنواره بین المللی فیلم پرتقال طلایی آنتالیا" نامیده شد. بخش قوی رقابتی فیلم های ملی که قبلا حذف شده بود، دوباره احیا خواهد شد." وی ادامه داد: "امسال ما 100 دانش آموز را برای این جشنواره دعوت خواهیم کرد. جوانانی که در دانشگاه ها در ترکیه در رشته های ارتباطات و هنرهای تجسمی، رادیو، تلویزیون، سینما تحصیل می کنند، به عنوان میهمان ما در کلیه فعالیت های جشنواره شرکت می کنند."

جشنواره های آنتالیا

آنتالیا، شهر معروف تفریحی منطقه مدیترانه و دروازه مشهور ترکی ریوریا - کانون مورد توجه گردشگران علاقمند به آفتاب میباشد. آنتالیا میزبان طیف گسترده ای از جشنواره ها و رویدادها از جمله: جشنواره فیلم آنتالیا، جشنواره جاز آنتالیا، جشنواره بین المللی اپرای آسپندوس، جشنواره بین المللی پیانو آنتالیا، جشنواره گل آنتالیا و غیره است.

آنتالیا دارای بیش از سیصد استراحتگاه وهتل بوده که از تفریحگاه هایی در سطح جهانی، سواحل شنی با پرچم آبی و امکانات پنج ستاره همه جانبه برخوردار میباشد. جای تعجب نیست که فرودگاه آنتالیا هر سال رکوردهای جدیدی برای ورود توریست ها ثبت میکند. هیچ مکانی مانند مدیترانه، غرق در آفتاب نیست و انبوه علاقمندان به تعطیلات به اینجا سفر میکنند!

سواحل خیره کننده، آفتاب درخشان و هزینه های مقرون به صرفه آنتالیا را برای زندگی جذاب کرده است. جشنواره های آنتالیا و رویدادهای مختلف آن، سالانه رکوردهای ورود گردشگران بین المللی را افزایش می دهند. به آنتالیا بیایید و این جشنواره های جادویی تجربه کنید!

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به