تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول

آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتحآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, استانبول / فاتح - videoآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول, تصاویر داخلی-7
قیمت از 271.600 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / فاتح
 • 72 m² - 413 m²
 • 1+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5+1, 6+1
 • 1, 2, 4
 • 1, 2
 • 10/2021
 • 3
 • در حال ساخت
 • 3.5 km
 • 12 km
شماره ملک IST-333

3 دلیل اصلی برای خرید

• ضمانت دولتی
• موقعیتی شگفت انگیز در شبه جزیره تاریخی
• استانداردهای آ پلاس

آپارتمانهای استانبول ارایه دهنده میراث شگفت انگیزجهانی در متن تاریخ

این آپارتمانهای استانبول با توجه به مکان بی نظیر خود در فاتیح نظرها را بخود جلب می کنند. فاتیح محبوب ترین منطقه تاریخی استانبول برای بسیاری از گردشگران می باشد. این منطقه میزبان قصرهای پر زرق و برق، مساجد، کلیساها و یادگارهای بی نظیر مانند مسجد آبی، مخزن ریحانا، کاخ توپکاپی و ایاز صوفیا است. شما می توانید بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدارس، دانشگاه ها، مراکز خرید، امکانات حمل و نقل عمومی و بیمارستان ها را در این منطقه بیابید.

این آپارتمان های فروشی استانبول با دید دریا 3.5 کیلومتر تا اسکله کشتیهای فری ینی کاپی، 800 متر تا ایستگاه مرمارای، 2 کیلومتر با ورودی تونل اوراسیا، نزدیکترین بیمارستان و دانشگاه، 2.5 کیلومتر با ایستگاه مترو، 14 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 4 کیلومتر تا بزرگراه ای-5 استانبول، 12 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک و 3 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید فاصله دارند.

بیمارستان ها در منطقه: بیمارستان دانشکده پزشکی جراح پاشای استانبول، بیمارستان ارمنی سورپ پیرگیچ، مدیکال پارک، بیمارستان خصوصی فاتیح، بیمارستان خصوصی سنت پلاس، بیمارستان مدیپل دانشگاه فندیکزاده، بیمارستان اوراسیا، بیمارستان خصوصی مدیلایف و بیمارستان خصوصی چاپا.

مدارس ناحیه: کالج اوراسیا، کالج خصوصی آکاسای، کالج فونو، کالج اوگوزکان، دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، دانشگاه آلتین باش، دانشگاه بیرونی و دانشگاه آمریکایی گیرنه.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید مرمرا فروم، مرکز خرید اوتلت اولویوم، مرکز خرید هیستوریا، مرکز خرید مرتر، مرکز خرید کپاسیتی، مرکز خرید گالریا، مرکز خرید آکسارای، مرکز خرید مدا ایپک و مرکز خرید اولویوم.

این پروژه ترکیبی کم ارتفاع، یکی از مهمترین ساختمان های نمادین در شبه جزیره تاریخی است. این مجتمع در زمینی به مساحت 41.000 متر مربع ساخته می شود. این پروژه 3 طبقه شامل 10 بلوک با 125 آپارتمان و 23 واحد تجاری می باشد. همچنین، برخی از ساختمان های این پروژه بعنوان دفاتر و واحدهای یک هتل کاملا یکپارچه قابل استفاده خواهد بود. این پروژه با بیشترین امکانات پیش بینی شده دارای سالن اقامت، 31.000 متر مربع محوطه سازی، سالن ورزش با تجهیزات مدرن، آبنما، استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا، رستوران ها و کافه های با کیفیت، دسترسی به تفریحات دریایی توسط قایق های خصوصی، مغازه ها و پارکینگ در فضای باز، مسیرهای پیاده روی و نگهبانی 24 ساعته می باشد.

8 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام در اتاق مستر دارد. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه یک تراس دارند.)

آپارتمان 2.5 خوابه 144-160 متر مربعی.

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 1 یا 3 حمام در اتاقها و 1 یا 2 بالکن دارد. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه دارای حمام و یک اتاق رختشویی هستند.)

آپارتمان 3.5 خوابه 236-237 متر مربعی.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی و بالکن دارد.

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 1 یا 3 حمام در اتاقها، یک رختکن، یک اتاق لباسشویی و یک تراس. (برخی از دوبلکسهای 4 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان های 5 خوابه 387-413 مترمربعی.

آپارتمان 6 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، 3 حمام در اتاقها، یک اتاق رختکن، اتاق لباسشویی، بالکن و تراس دارد.

این آپارتمانهای لوکس آ پلاس دارای دید پانورامای دریای مرمره می باشند. طراحان این آپارتمان ها یک فضای زندگی بی نظیر در ابعاد مختلف را ارایه می دهند.

لطفا برای آگاهی از شرایط پرداخت و در دسترس بودن آنها با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول

آپارتمان / استانبول / فاتح

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامقابل ساحلبا دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 271.600 €2+1 آپارتمان 490.900 €3+1 آپارتمان 592.500 €4+1 آپارتمان 821.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونوآپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونو253.400 €2+1زیتونبرونو / استانبولآپارتمان های منحصر به فرد در مجتمع تاریخی بازسازی شده در استانبولآپارتمان های منحصر به فرد در مجتمع تاریخی بازسازی شده در استانبول248.400 €1+1, 2+1, 3+1بی اوغلو / استانبولاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبولاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول276.500 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 5+1 dpاوسک اودار / استانبولاملاک فروشی در استانبول در قلب شهراملاک فروشی در استانبول در قلب شهر283.000 €1+1, 2+1, 3+1, 6+2زیتونبرونو / استانبول