تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مشاوره برای خرید خانه در ترکیه

22.09.2017

مشاوره برای خرید خانه در ترکیه

سرمایه گذاری در بخشی از ترکیه از طریق خرید، به آسانی ABC است اگر شما بر روی چند فاکتور تمرکز کنید که عبارتند از: محل، قیمت، نوع ملک و مشاور املاک.

موقعیت ملک همه چیز است

در حالی که ممکن است قبلا تصمیم گرفته باشید که در منطقه ای ملکی را خریداری کنید، مهم است که به همسایگان نیز نگاهی بیاندارید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید در تمام طول سال در خانه جدید خود در ترکیه زندگی کنید، خرید در یک مجتمع تعطیلاتی که در زمستانها کسی در آن زندگی نمی کند، دارای معایبی خواهد بود.

به همین ترتیب، اگر بخواهید ملکی برای سرمایه گذاری در زمینه اجاره خریداری کنید، یک مکان دورافتاده و دور از ساحل، شانس کمی برای اجاره در زمان تعطیلات دارد. به امکانات، سواحل، جاده ها، مراکز خرید، سرگرمی و هر چیز دیگری که زندگی روزانه شما به آنها بستگی دارد، مانند کافه ها، رستوران ها و باشگاه های ورزشی دقت کنید.

نوع ملک و اندازه آن

مزیت اصلی خانه های فروش مجدد این است که شما می توانید بررسی کنید که چه چیزی می خواهید و ایده خوبی برای تعمیرات مورد نیاز مانند رطوبت، ترک خوردگیها، پوسته شدن رنگ و یا فشار آب پیدا کنید. با این حال، املاک جدید و یا پیش فروش نیز به دلیل معماری مدرن و امکانات به روز خود، مردم بسیاری را تطمیع می کنند. املاک پیش فروش نیز به طور کلی دارای قیمت پایین تری از ارزش روز بازار هستند.

زمانی که شما در حال بررسی جوانب مثبت و منفی خانه آینده خود هستید، سایز نیز مهم است. یک فرد یا زوج سالخورده ممکن است بدنبال آپارتمان یک یا دو خوابه باشند و نه یک ویلا که فضای زیادی را اشغال می کند.

اندازه کوچک آپارتمان به این معنی است که شما می توانید به سرعت آن را قفل کنید یا اجاره کنید. هزینه ها و تعمیر و نگهداری آن آسان تر است، و به طور کلی، آگاهی از هزینه کم تعمیر و نگهداری مالکان را قادر می سازد تا بیشتر بیرون بروند. بسیاری از خانواده ها آپارتمان دوبلکس را انتخاب می کنند که دو سطح را پوشش می دهد. مزیت اصلی آنها این است که همانند یک ویلای مستقل، فضای خصوصی بیشتری را بدون هزینه های اضافی ارایه می دهند.

واقع بینانه از خودتان بپرسید، چند اتاق مورد استفاده قرار می گیرد؟ پاسخ این است، معمولا آشپزخانه، سالن و اتاق خواب، بنابراین هر چیز بیشتری فضای ذخیره سازی محسوب می شود. ویلاهای مستقل یا نیمه مستقل، فرصت های عالی برای اقامت طولانی تر و شیوه زندگی شاهانه را فراهم می کنند. اکثر ویلا ها دارای استخر هستند، بنابراین شامل هزینه های نگهداری روزانه و ماهانه می شوند.

همچنین، هدف از خرید مورد نظر خود را بدانید. آیا ملک شما یک اقامتگاه تعطیلاتی، یک خانه دوم، یک محل زندگی برای مهاجرت و یا یک محل درآمد است؟

یک برنامه مالی داشته باشید و آن را بخوبی مدیریت کنید

خرید خانه در ترکیه تصمیم بزرگی است، زیرا در این کار مسیولیت مدیریت پول اهمیت دارد. بعضی از فروشندگان در پیشنهاد قیمتها منعطف هستند، اما همانند هزینه ملک، هزینه های اضافی دیگری مانند وکلا، مترجمان و مالیات نیز وجود دارند.

همچنین تغییرات در نرخ ارز نیز وجود دارد، زیرا تمام اسناد مربوط به خرید، بر اساس لیر ترکیه خواهند بود. به بودجه خود توجه کنید و وسوسه خانه های بزرگتر که واقعا نمیتوانید هزینه آنها را بپردازید، نشوید.

همانطور که در حال خرید ملکی هستید، باید بدانید که چه هزینه های وجود دارد. هنگامی که شما هر یک از املاک ذکر شده در فایلهای ما را جستجو می کنید، ما اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های اضافی، نحوه تبدیل ارز شما با نرخ های مطلوب و همچنین هزینه های سالانه پیش روی شما را ارایه می کنیم.

یک آژانش املاک درست را انتخاب کنید

هنگام انتخاب آژانش املاک و مستغلات، به تصمیم گیری های ناخواسته توجه نکنید. آنها یکی از مهمترین خرید های زندگی شما را برعهده خواهند گرفت و بنابراین باید قابل اطمینان، آگاه به نیازهای شما، دارای مجوز و مطلع از قوانین روز املاک ترکیه باشند.

آیا آژانش پاسخگوی تماس و ایمیل شما هست؟ آیا آنها به بودجه و محل مورد نظر شما توجه دارند؟ آیا قابل اعتماد هستند؟ اینجا در آنتالیا هومز، ما همه ی آنها و خیلی بیشتر ار آنها را داریم.

ما می دانیم که خرید یک خانه در ترکیه یک تصمیم بزرگ است و روند فروش همراستا با سرعت شما خواهد بود. ما قابل اطمینان و حرفه ای بودن مان را از طریق تقدیرنامه های مشتریانمان ثابت می کنیم. ما تمام گواهینامه ها و الزامات قانونی که یک آژانس املاک درترکیه باید داشته باشد را دارا هستیم. با 5 دفتر در ترکیه و همچنین یک تیم کامل از کارشناسان و کارکنان فروش، رکورد موفقیت ما در مشتریانی که خانه های خود را با کمک ما خریداری کرده اند، دیده می شود.

ما فقط به شما ملک نخواهیم داد. خانه آینده شما بر اساس همه ی نیازهای شما و در محدوده بودجه شما خواهد بود. با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و با نماینده و کارمند فروش صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد خرید خانه در ترکیه یدست آورید.

اخبار املاک1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
3.03.2021
اسپانیا هومز حالا با چهره جدید خود آنلاین است!
16.02.2021
سرمایه گذاران خارجی می خواهند املاک خود را در ترکیه حفظ کنند!
4.02.2021
بیت کوین به اوج خود رسید، سود حاصل در املاک و مستغلات
11.11.2020
با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است
19.09.2020
شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید
20.08.2020
سبک های معماری خانه در ترکیه
11.08.2020
اولین نشریه کاوش املاک و مستغلات ترکیه منتشر شد!
خواندن همه خبرها
بالا
برو به