تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول

املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجهاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-1املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-2املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-3املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-4املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-5املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-6املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-7املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-8املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-9املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-10املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-11املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-12املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-13املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول, پلان ملک-14
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کوچکچکمجه
 • 129 m² - 223 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 2, 3, 4
 • 12/2017
 • فروخته شد
 • 4 km
 • 5 km
شماره ملک IST-209

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم اندازی شگفت انگیز
• در خیابان اصلی
• آپارتمان های بزرگ و دید زیبا

املاک و مستغلات استانبول برای زندگی و سرمایه گذاری در کوچکچکمجه

این املاک و مستغلات در استانبول در کوچکچکمجه و در بخش اروپایی واقع شده اند. کوچکچکمجه یکی از مناطق مدرن برای یک زندگی لوکس در استانبول است. به لطف نزدیکی آن به شریان اصلی حمل و نقل، این منطقه فرصت مناسبی برای کسب سود توسط سرمایه گذاران است. در حال حاضر این منطقه میزبان طرحهای انبوه سازی و بازسازی شهری است.

این املاک لوکس در کوچکچکمجه نزدیک به نیازهای روزانه شما مانند رستوران ها، سوپر مارکت ها، مراکز خرید، کافه ها، داروخانه ها، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مراکز سرگرمی هستند. این املاک و مستغلات 5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و جنگل فلوریا آتاتورک، 7 کیلومتر با مرکز همایشها، 2 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 3 کیلومتر با بازار استانبول و ایستگاه قطار هالکالی، 4 کیلومتر تا دریاچه معروف کوچکچکمجه، 1،5 کیلومتر با دانشگاه صباهاتین زعیم استانبول، 21 کیلومتر تا مسجد سلطان احمد و شاخ طلایی تاریخی، 23 کیلومتر با میدان تقسیم، 8 کیلومتر تا مرکز تجارت ایشتوچ و چند قدم تا مراکز حمل و نقل عمومی فاصله دارند.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان خصوصی روملی، بیمارستان بین المللی یاشیلکوی آجی بادام، بیمارستان دانشکده بیرونی دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان آتاکنت آجی بادام، بیمارستان خصوصی استانبول، مرکز خصوصی پزشکی ورا، مرکز جراحی اعراف، مرکز پزشکی دوگاس، مرکز فیزیوتراپی رهامر و بیمارستان خصوصی هالیکالی کنت.

مدارس این ناحیه: کالج دوگا هالکالی، کالج اوکیانوس، کالج باهچهشهیر هالکالی، کالج اغور، کالج بیلیم، دبیرستان خصوصی هوایی گوکجت، کالج آرل، کالج فاتح، دانشگاه صباهاتین زعیم استانبول، دانشگاه گلیشیم، دانشگاه آیدین استانبول، دانشگاه آرل استانبول و دانشگاه کولتور استانبول.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید فرودگاه، ای وی ام صفا، ایهلامور، سنتر اوتلت پاک آرمونی، سنتر اوتلت استارسیتی، کویوموکنت، لابی، آتاکوی پلاس، مرکز خرید 212، بازار استانبول، پارک آرنا، مترو گراس مارکت و میدان ایستوست.

این املاک جدید 23.300 متر مربع مساحت و 118.000 متر مربع زیربنا دارند. این مجموعه در استانبول شامل 4 بلوک و در مجموع 519 آپارتمان و 12 واحد تجاری است. این آپارتمانهای با معماری مدرن سرشار از امکانات بسیاری مانند یک باغ طراحی شده، استخر روباز و سرپوشیده، آبنما، زمین بازی کودکان، پارکینگ سرپوشیده و روباز، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، مسیرهای پیاده روی و دو، مرکز تناسب اندام، زمین فوتبال، زمین تنیس، خیابان خرید، رستوران ها، کافه ها، مخزن آب، هیدروفور، ژنراتور، آسانسور، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 هستند.

3 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان2 خوابه 129-152 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا با اوپن، حمام، اتاق رختشویی، یک بالکن یا تراس و یک یا 2 بالکن سرپوشیده است. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه یک حمام در اتاق مستر دارند.)

آپارتمان 3 خوابه 173-204 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی و یک یا 2 بالکن سرپوشیده است. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه یک تراس دارند.)

آپارتمان 4 خوابه 221-239 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی و یک یا 2 بالکن است. (برخی از آپارتمانهای 4 خوابه یک اتاق لباس و 2 تراس یا بالکن بسته دارند.)

همه این املاک در کوچکچکمجه درب فولادی، رخت کن، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، سیستم حرارت مرکزی، زیرساختهای اینترنت، گاز طبیعی، سیستم اطفا حریق اتوماتیک، سنسورهای آتش و دود و آنتن ماهواره ای دارند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی39.600 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول با انتخاب گسترده ای از امکاناتآپارتمانهای استانبول با انتخاب گسترده ای از امکانات41.200 €Stdاسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت43.600 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبولآپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبول44.300 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول