تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون

آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصارآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-12آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, پلان ملک-1آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, پلان ملک-2آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون, پلان ملک-3
قیمت از 69.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 175 m² - 210 m²
 • 3+1, 4+1
 • 3
 • 2-3
 • در حال ساخت
 • 3 km
 • 300 mt
 • 5 km
شماره ملک TRB-148

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقیعت مکانی مرکزی در یک منطقه در حال توسعه
• قیمت های مقرون به صرفه و گزینه های اقساطی
• مناطق سبز و امکانات رفاهی مختلف برای زندگی خانوادگی

آپارتمان های با منظره دریا با مناطق سبز در بشیرلی، اورتاحیصار

این آپارتمانهای فروشی در بشیرلی، اورتاحیصار در ترابزون واقع شده اند. این آپارتمان ها به امکانات اجتماعی مانند مارکیت، مسجد، مدرسه و داروخانه نزدیک هستند. این آپارتمانهای فروشی در ترابزون 300 متر از دریا، 3 کیلومتر تا مرکز و 5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله دارند.

این آپارتمان ها در زمینی به مساحت 7 هکتار واقع شده اند. این مجتمع مسکونی دارای 3 بلوک و 36 آپارتمان در هر بلوک است و در کل 96 آپارتمان وجود دارد. این مجتمع مسکونی دارای 2 آسانسور در هر بلوک، سرایداری، نگهبانی، پارکینگ سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، استخر روباز، زمین بسکتبال، محوطه نشیمن، پارکینگ در فضای باز برای مهمانان و یک باغ است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا یا اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک توالت و یک بالکن یا تراس هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای اتاق رختکن هستند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای چندین بالکن هستند.)

آپارتمانهای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا یا اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک توالت، یک اتاق رختکن و یک بالکن یا تراس هستند. (بعضی از آپارتمان ها هم بالکن و هم تراس دارند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای چندین بالکن هستند.)

این آپارتمان ها مجهز به گاز طبیعی، سیستم تلویزیون ماهواره ای، سیستم گرمایش از کف، سیستم اینترنت، آشپزخانه داخلی و کابین دوش هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 69.800 €4+1 آپارتمان 83.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهیآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهی69.400 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان 3+1 با نمای دریا در یک مجتمع درکاش اوستو، ترابزونآپارتمان 3+1 با نمای دریا در یک مجتمع درکاش اوستو، ترابزون67.300 €3+1یومرا / ترابزوناملاک با منظره دریا درهم تنیده با طبیعت در ترابزوناملاک با منظره دریا درهم تنیده با طبیعت در ترابزون70.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+2 dp, 5+2 dpآراکلی / ترابزونآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزونآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون82.800 €3+1, 4+1 اورتاحصار / ترابزون