تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا

آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-4آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-5آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-6آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-7آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-8آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-9آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-10آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-11آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا, پلان ملک-12
قیمت از 66.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 5+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 107 m² - 292 m²
 • 2+1, 3+1, 5+1 dp, 7+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 10/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 20 km
 • 75 km
شماره ملک BRS-081

3 دلیل اصلی برای خرید

• پروژه مسکونی بوتیک مدرن بورسا
• آپارتمان های با مساحت وسیع برای زندگی در مقایسه با معادل آن در منطقه
• آپارتمان های با قیمت مقرپن به صرفه در منطقه در حال توسعه بورسا

آپارتمان های با گزینه اندازه های مختلف در مجتمع با فضای سبز در نیلوفر

این آپارتمان ها با طراحی مدرن یک منطقه مدرن از بورسا در نیلوفر واقع شده است. این آپارتمانهای فروشی در نیلوفر در چند قدمی امکانات روزانه مانند مارکیت ها، ایستگاه های اتوبوس، جاده اصلی و غیره قرار دارند. این آپارتمان ها زندگی شهری آرام اما به دور از سر و صدای شهر را به شما ارائه می دهند. با جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 10 کیلومتر تا مرکز نیلوفر، 16 کیلومتر تا مرکز خرید کوروپارک، 20 کیلومتر تا دریا، 23 کیلومتر تا مرکز بورسا، 26 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس و 75 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای 3 بلوک با 6 طبقه است که از گزینه های آپارتمان در اندازه های مختلف تشکیل شده است. این مجموعه دارای فضای سبز وسیعی است که در آن بسیاری از مناطق اجتماعی برای ساکنان ساخته می شود. همچنین عایق های آب، گرما و صدا، مرکز تناسب اندام، استخر روباز، زمین بازی کودکان، پارکینگ ماشین و سیستم امنیتی 24 ساعته وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک اتاق رختکن و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، 2 حمام، یک اتاق رختکن، 3 بالکن و تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 7 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، 2 حمام، یک اتاق رختکن، 3 بالکن و تراس هستند .

این آپارتمانهای جدید بورسا دارای سیستم گرمایش از کف، وسایل آشپزخانه، بوفه، آویز کت، کمد مخصوص اتاق اختصاصی، کابینت حمام، سینک آشپزخانه با کیفیت بالا و موج بهداشتی، کف لمینت، رنگ ضد آب با پایه آب، نورپردازی نقطه ای برای حمام هستند و راهروها، درها و کابینت های روکش دار، راهرو (10 سانتی متر)، زیرساخت های اینترنت فیبر و تلویزیون ماهواره ای هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

استخر در مجموعهسالن ورزشنگهبانی 24/7باغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 66.100 €3+1 آپارتمان 75.100 €5+1 آپارتمان 97.100 €6+1 آپارتمان 117.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.06.2021 09:59:32

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های احاطه شده با جنگل در بورسا، مودانیاآپارتمان های احاطه شده با جنگل در بورسا، مودانیا60.600 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های لوکس در قلب شهر بورساآپارتمان های لوکس در قلب شهر بورسا57.600 €1+1, 1+1 dpنیلوفر / بورسااملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسااملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا70.100 €3+1, 4+1عثمانقاضی / بورساآپارتمانهای مدرن برای فروش در یک مجتمع امن در بورساآپارتمانهای مدرن برای فروش در یک مجتمع امن در بورسا70.100 €2+1نیلوفر / بورسا