تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا

 املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, یالووا / چینارجیک - video املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, تصاویر داخلی-1 املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, تصاویر داخلی-2 املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, تصاویر داخلی-3 املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, تصاویر داخلی-4 املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا, تصاویر داخلی-5
قیمت از 37.800 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • یالووا / چینارجیک
 • 54 m² - 165 m²
 • 1+0, 1+1
 • 1
 • 1
 • 2016
 • 3-4
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 700 mt
 • 70 km
شماره ملک YLV-018

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت زندگی در یک پروژه ای با مفهوم هتل
• دسترسی آسان به استانبول و فرودگاه سبییا گوکچن
• قیمت های مقرون به صرفه

املاک و مستغلات معاصر 700 متر تا ساحل در چنارجیک، یالووا

املاک مقرون به صرفه در منطقه چنارجیک یالووا، در نزدیکی ساحل واقع شده است. یالووا، با امکانات رفاهی بسیاری، نزدیکی به استانبول، زندگی آرامی را احاطه شده با طبیعت سبر ارایه می دهد. این منطقه به لطف پروژه های بزرگراه پل اورحان گازی و بزرگراه استانبول-ازمیر به مکانی مطلوب تبدیل شده است. شما می توانید با ماشین در عرض 45 دقیقه از یالووا به استانبول برسید. اگر می خواهید املاک و مستغلات فروشی در یالووا را خریداری کنید، این مکان گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

املاک و مستغلات معاصر در یالوا بسیار نزدیک به امکانات اجتماعی روزمره مانند کافه ها، رستوران ها، سواحل، مارکیت ها، داروخانه ها، مدارس، پارک ها، بیمارستان و غیره است. املاک و مستغلات یالووا 700 متر با ساحل، 10 کیلومتر با مرکز یالووا و ایستگاه بوس دریایی IDO، 48 کیلومتر با استانبول و 70  کیلومتر با فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد.  

در این مجتمع مسکونی 2 بلوک 3 یا 4 طبقه که درمجموع 108 املاک  وجود دارد. این مجتمع با طراحی ساده و ویژگی های مشترکی مانند خدمات دربان، باغ با طراحی زیبا، اتاق سرگرمی وجود دارد. این مجتمع دسترسی آسان به امکانات رفاهی با فاصله پیاده روی کوتاهی 15 دقیقه ای را تا کافه رستوران، مرکز خرید را به ساکنان ارایه می دهد.

در اینجا 2 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان های استودیو 47-54 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن یا تراس باغ.

آپارتمانهای دوبلکس 1 خوابه 84-165 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن یا تراس.

املاک و مستغلات در یالووا طراحی منحصر به فرد را دارا است و مجهز به دوش، پله های چوبی، کفپوش لمینیت/سرامیک، پی وی سی دو جداره، کابینت آشپزخانه و حمام است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا

آپارتمان / یالووا / چینارجیک

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگباغتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

استودیو37.800 €1+1 آپارتمان 60.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالوواآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا33.500 €1+1, 2+1 dpچینارجیک / یالوواملاک و مستغلات لوکس با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای در یالوواملاک و مستغلات لوکس با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای در یالووا29.900 €1+0, 1+1, 2+1مرکز / یالوواآپارتمانهای با نام تجاریجدید در موقیعت خوب در یالوواآپارتمانهای با نام تجاریجدید در موقیعت خوب در یالووا47.100 €1+1, 2+1 dp, 3+1, 3+2, 3+1 dp, 4+2 dpچینارجیک / یالوواآپارتمانهای با نمای پانورمایی دریا در پروژه لوکس در یالوواآپارتمانهای با نمای پانورمایی دریا در پروژه لوکس در یالووا48.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dp, 5+1 dp, 6+1 dpجیفتلیکوی / یالووا