تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا

املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالاراملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا, پلان ملک-3
قیمت از 46.000 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 30.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 55 m² - 100 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 3
 • 06/2022
 • 6
 • در حال ساخت
 • 31 km
 • 1.5 km
 • 72 km
شماره ملک AYT-2059

3 دلیل اصلی برای خرید

• املاک و مستغلات نوساز
• نزدیک به دریا
• قیمت های مقرون به صرفه

املاک و مستغلات جدید نزدیک به دریا در آلانیا، اوسالار

این املاک و مستغلات مدرن در آلانیا، آوسالار واقع شده است. آوسالار هر دو هم استراحتگاه کشاورزی و هم گردشگری است که پر از هتل ها و باغ های گلخانه ای است.

این املاک در موقیعت مکانی خوب 1.5 کیلومتر تا دریا، 2 کیلومتر تا اردوگاه جنگل اینجیکوم، 4 کیلومتر تا ساحل آوسالار، 31 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 72 کیلومتر تا فرودگاه غازیپاشا و 102 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

این پروژه مسکن شامل یک بلوک واحد در 6 طبقه و 49 ملک در زمینی به مساحت 2300 متر مربع است. در این پروژه محوطه پارکینگ اتومبیل در فضای باز، استخرهای روباز و سرپوشیده، اسپا، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان، اتاق بازی، سینما، لابی، محوطه باربیکیو، خدمات سرایداری و انترنت برای ساکنان در نظر گرفته شده است.

انواع املاک و مستغلات

املاک و مستغلات 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

املاک و مستغلات 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

املاک و مستغلات دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 بالکن و تراس هستند.

املاک و مستغلات دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 بالکن و تراس هستند.

املاک و مستغلات در آلانیا دارای درب استیل، درب پرس آمریکایی، ام دی اف، سطح سرامیک، آشپزخانه داخلی، سیستم ماهواره مرکزی و ژنراتور مشترک است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 46.000 €2+1 آپارتمان 63.000 €3+1 آپارتمان 85.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.06.2021 16:24:38

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جدید در آلانیا نزدیک به تمام امکانات رفاهیآپارتمانهای جدید در آلانیا نزدیک به تمام امکانات رفاهی45.000 €1+1, 2+1, 3+1اوبا / آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیا44.000 €Stdآوسالار / آلانیاآپارتمانهای جدید در هم تنیده با طبیعت در آوسالار، آلانیاآپارتمانهای جدید در هم تنیده با طبیعت در آوسالار، آلانیا46.500 €1+1آوسالار / آلانیاآپارتمانهای لوکس با نمای دریا و شهر در آوسالار، آلانیا آپارتمانهای لوکس با نمای دریا و شهر در آوسالار، آلانیا 46.500 €1+1, 2+1, 3+1 dpآوسالار / آلانیا