تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا

املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, ترابزون / یومرااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, ترابزون / یومرا - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, ترابزون / یومرا - videoاملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا, تصاویر داخلی-19
قیمت از 52.400 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • ترابزون / یومرا
  • 46 m² - 280 m²
  • 06/2019
  • 9
  • آماده تحویل
  • 13 km
  • 200 mt
  • 7.7 km
شماره ملک TRB-146

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت مقرون به صرفه
• موقعیت مرکزی و در خیابان اصلی
• املاک و مستغلات با درآمد اجاره ای بالا

املاک و مستغلات سرمایه گذاری با منظره دریا و طراحی داخلی با کیفیت بالا در ترابزون

این املاک و مستغلات فروشی در یومرا، نزدیکترین منطقه به ترابزون واقع شده است. این دفاتر در جاده اصلی نزدیک به امکانات رفاهی مانند مارکیت ها، کافه ها و رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها و بانک ها قرار دارند. این املاک و مستغلات سرمایه گذاری در ترابزون، ترکیه 200 متر تا ساحل دریا، 400 متر تا مرکز تجارت جهانی، 2 کیلومتر تا مرکز خرید ترابزون جواهیر، 7.7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 8 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادنیز، 10 کیلومتر تا مرکز خرید ترابزون فورم، و 13 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون فاصله دارد.

این پروژه منحصر به فرد در زمینی به مساحت 3.380 متر مربع ساخته شده است. این ساختمان دارای 9 طبقه که در آن دفاتر 2+1 و 3+1 وجود دارد. این املاک و مستغلات از ویژگی های مجتمع ای مانند سیستم گرمایش مرکزی، پارکینگ روباز و سرپوشیده با ظرفیت 40 وسیله نقلیه، 2 دستگاه آسانسور، خروجی از آتش سوزی، سیستم های دوربین امنیتی و امنیت 24 ساعته برخوردار هستند.

انواع دفاتر

دفاتر 2 اتاقه دارای یک اتاق مدیر، محوطه پذیرایی، یک دبیرخانه، یک آشپزخانه اوپن، و یک دستشویی هستند.

دفاتر 3 اتاقه دارای یک اتاق مدیر، یک اتاق پذیرایی، یک دبیرخانه، یک آشپزخانه اوپن و یک دستشویی هستند. (بعضی از دفاتر 3 اتاقه دارای بالکن هستند.)

این دفاتر دارای ویژگی های داخلی با کیفیت بالا مانند پنجره های پی وی سی مقاوم در برابر صدا برای منظره دریا و محوطه اداری روشن تر، درب فولادی، حمام، کابین دوش، کفپوش لمینت و سرامیک، سیستم گرمایش از کف و تهویه هوا هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا

تجاری / ترابزون / یومرا

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیدوشساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 52.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.06.2021 10:32:03

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزوناملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون107.600 €اورتاحصار / ترابزونمغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلیمغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلی209.400 €مرکز / ترابزون