تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار

آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار, تصاویر داخلی-5
قیمت از 78.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 100 m² - 180 m²
 • 2+1, 2+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2012
 • 11
 • آماده تحویل
 • 12 km
 • 500 m
 • 30 km
شماره ملک ALN-323

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله 500 متری تا ساحل
• پارک آبی و استخر شنا در مجنمع
• مصالح با کیفیت

آپارتمان های درجه یک با پارک آبی لذت بخش داخل مجتمع در محموتلار آلانیا

این آپارتمان های درجه یک در محموتلار آلانیا واقع شده اند. این منطقه به لطف ساحل شگفت انگیز خود یک زندگی زیبا تعطیلاتی را به شما ارایه می دهد. این منطقه میزبان مدارس، بیمارستانها، داروخانه، بانک، بازار، رستوران، کافه و بار می باشد. شما می توانید مکان های تاریخی مانند شهر های باستانی لارتس و نوآلا را اینجا بیابید. محموتلار از ارزش مهمی در گردشگری کشور برخوردار است.

این آپارتمان های فروشی در آلانیا، 500 متر تا ساحل، 12 کیلومتر تا مرکز منطقه، 15 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آلانیا، 30 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا و 138 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 2 بلوک 11 طبقه است. این مجتمع لوکس امکانات بسیاری مانند استخر شنا در فضای باز، پارک آبی، مرکز تناسب اندام، سونا، زمین تنیس، زمین بسکتبال، پارکینگ در فضای باز، زمین بازی کودکان، مخزن آب، پله اضطراری، محوطه سازی زیبا، باغی به خوبی تزیین شده، سرایداری، آسانسور و نگهبانی 7/24 دارد.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 100 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

آپارتمان دوبلکس پنت هاوس 2 خوابه 180 متر مربعی.

این آپارتمان های فرست کلاس به تجهیزات ویژه ای مانند لوازم آشپزخانه، آشپزخانه مدولار، سنگ مرمر و گرانیت آشپزخانه، لوازم خانگی، زیرساخت های تهویه مطبوع، آیفون تصویری، کابین دوش لوکس، آب گرمکن، آنتن ماهواره ای، زیرساختهای تلفن دو خطه، پنجره های دو جداره پی وی سی و درب های فولادی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای آلانیا با منظره با شکوه دریا در محموتلار

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7 زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 78.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیافرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیا77.000 €1+1, 3+1, 4+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیاآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا76.000 €1+1مهموتلار / آلانیاآپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیاآپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیا79.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمان هایی با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیاآپارتمان هایی با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیا79.200 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 phمهموتلار / آلانیا