تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس

آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلارآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, پلان ملک-1آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, پلان ملک-2آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, پلان ملک-3آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, پلان ملک-4آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس, پلان ملک-5
قیمت از 165.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 142 m² - 256 m²
 • 2+1,3+1,3+2 dp
 • 2, 4
 • 2, 3
 • 2020
 • 5
 • آماده تحویل
 • 500 mt
 • 350 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-260

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی درجه یک و مدرن
• امکانات مجتمع مسکونی با کیفیت
• نزدیک دریا

آپارتمان مدرن مجهز به آخرین فن آوری در آلانیا در محموتلار

این آپارتمان برای فروش در محموتلار، آلانیا واقع شده است. آلانیا یک منطقه ای ارجح در تركیه در بخش گردشگری است. بسیاری از گردشگران خارجی از سراسر جهان و گردشگران ترکیه ای این منطقه را ترجیح میدهند. به خصوص مهموتلار هر روز در حال رشد است با افزایش تقاضا در بخش املاک و مستغلات و در بخش گردشگری این منطقه با آپارتمان و خانه های گسترده ای که دارد دارای امکانات فراوانی است.

این آپارتمان ها در محموتلار دارای موقعیت ایده آل بین مدیترانه آبی و کوه های توروس واقع شده است. علاوه بر زیبایی های طبیعی محیط، شما می توانید از زندگی در اینجا لذت ببرید. این آپارتمان ها با تمام امکانات اجتماعی و محلی مانند سواحل، ورزش های آبی، پارک ها، رستوران ها، کافه ها، سوپر مارکت ها، دستگاه های خودپرداز، بانک ها، ادارات پست، مدارس، بیمارستان ها، داروخانه ها، بازار عمومی و ایستگاه های اتوبوس نزدیک هستند. جاذبه های بی شماری در آلانیا تنها در فاصله کوتاهی از این اینجا قرار کرفته اند.

این آپارتمان های مدرن با طراحی زیبا در آلانیا 250 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 350 متر تا ساحل، 500 متر تا مرکز محموتلار، 12 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 25 کیلومتر تا گازیپاشا، 32 کیلومتر تا فرودگاه گازیپاشا و 136 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی لوکس در زمینی به مساحت 5.721 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 3 بلوک و مجموع از 204 آپارتمان شامل 1+1، 2+1، 3+1، 4+1 و 5+1 تشکیل شده است. این آپارتمان ها در طبقه بالا هر ساختمان به صورت دوبلکس طراحی شده اند. این مجموعه دارای استانداردهای هتل 5 ستاره مانند باغ طراحی شده منطقه استراحت، استخرهای شنا روباز، استخر کودکان، آبشار، منطقه باربیکیو، زمین بازی کودکان، حمام ترکی، سونا، اتاق ماساژ، اتاق بخار، سرویس بهداشتی، تناسب اندام مرکز، ژنراتور، سرایداری، آسانسور، پارکینگ ماشین، پارکینگ دوچرخه، سیستم امنیتی 24/7 دوربین امنیتی میباشد. این آپارتمان ها ایده آل هم مناسب برای سالمندان و خانواده های کوچک است.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 2 حمام و 3 بالکن هستند.

دوبلکس 3 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 4 حمام، 1/2 بالکن و 2 تراس هستند. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه دارای توالت و رختکن نیز هستند.)

این آپارتمان مجهز به جدیدترین تکنولوژی دارای طراحی لوکس مدرن داخلی است. هر آپارتمان دارای بسیاری از ویژگی ها مانند آیفون تصویری، درب فلزی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، پنجره های پی وی سی، آبگرمکن الکتریکی، وسایل آشپزخانه، نورافکن، کابین دوش، کف سرامیکی، اینترنت وای فای و آنتن ماهواره میباشند. این آپارتمان ها را می توانید با تمام کالاهای سفید به قیمت 2000 یورو خریداری کنید.

لطفا برای اطلاعات بیشتر و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 165.000 €3+1 آپارتمان 195.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیاآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا162.500 €2+1کاستل / آلانیاآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکسآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکس160.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیاآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا165.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت بالا دارای اتاق بازی در آلانیا، جیکیجلیآپارتمانهای با کیفیت بالا دارای اتاق بازی در آلانیا، جیکیجلی175.000 €5+1جیکجیلی / آلانیا