تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه

آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوباآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه, تصاویر داخلی-11
قیمت از 43.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 47,5 m² - 142 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 pnt
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 05/2022
 • 5
 • Under construction
 • 4 km
 • 4 km
 • 40 km
شماره ملک AYT-2034

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناظر دریا، کوه و شهر
• قیمت های مقرون به صرفه در یک مجتمع معتبر
• زندگی شهری احاطه شده توسط طبیعت

آپارتمان های لوکس فروشی در فاصله پیاده روی از تمام امکانات رفاهی در آلانیا

این آپارتمانهای درهم تنیده با طبیعت در اوبا یکی مناطق در حال توسعه آلانیا واقع شده است. این آپارتمانهای آلانیا برای فروش نزدیک به کافه ها، رستوران ها، ایستگاه های اتوبوس، میخانه ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و سواحل هستند. این آپارتمانهای لوکس برای فروش 4 کیلومتر تا ساحل و مرکز آلانیا و 40 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا گازیپاشا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک با 5 طبقه و در کل 124 آپارتمان تشکیل شده است. بسیاری از امکانات عمومی مانند استخرهای شنای روباز و سرپوشیده، بار استخر، اسپا، حمام ترکی، اتاق سینما، کافه، زمین های بازی روباز و سرپوشیده، اتاق بخار و سیستم های دوربین امنیتی 24 ساعته را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند. (بعضی از آنها تراس و 2 یا 3 حمام دارند.)

آپارتمان های 2 اتاق خوابه یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه مجزا ، 2 حمام و تراس دارند.

این آپارتمانها در آلانیا دارای کف سرامیکی در توالت، حمام و آشپزخانه، نورافکن در اتاق نشیمن و سالن، کابینت های آشپزخانه، پوش گرانیت روی نیمکت آشپزخانه هستند. این آپارتمانهای لوکس مجهز به سیستم تلویزیون ماهواره ای، پی وی سی دو جداره و سیستم آی فون تصویری هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه

آپارتمان / آلانیا / اوبا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 43.000 €2+1 آپارتمان 62.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.07.2021 11:46:14

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلارآپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلار42.500 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریا41.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیاآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیاآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا43.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpآوسالار / آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیا44.000 €Stdآوسالار / آلانیا