تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد

خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لارخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, آلانیا / تورک لار - videoخانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-1خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-2خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-3خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-4خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-5خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-6خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-7خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-8خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-9خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-10خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-11خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-12خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد, تصاویر داخلی-13
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • آلانیا / تورک لار
  • 113 m² به 361 m²
  • 2+1, 5+1
  • 2, 5
  • 1
  • 03/2022
  • فروخته شد
  • 350 mt
  • 62 km
شماره ملک ALN-343

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به ساحل
• ویژگی های منحصر به فرد در مجتمع مسکونی
• مصالح مدرن و درجه اول

خانه های لوکس 1+2 و 1+5 راحتی و فضای بزرگی را برای زندگی در تورکلر ارایه می دهند

این خانه ها در یک مکان مطلوب در آلانیا، تورکلر واقع شده اند. این منطقه به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مکان های تفریحی شبیه سواحل شنی و سایر امکانات عمومی دسترسی دارد. اگر بخواهید خانه ای در آلانیا خریداری کنید، تورکلر یک انتخاب عالی برای شماست.

این خانه ها توسط هتل های لوکس، مرکز خرید، پارک آبی و امکانات ورزشی احاطه شده اند. این خانه های فروشی آلانیا، 350 متر تا ساحل، 13 کیلومتر تا آلانیا، 40 کیلومتر تا قاضی پاشا، 62 کیلومتر با فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا، 30 کیلومتر با سیده و 110 کیلومتر تا آنتالیا است.

این پروژه جدید با طرح هتل 5 ستاره برای خانواده ها و همچنین اقامتی راحت با دوستان مناسب است. این پروژه مسکونی به ایده اقامت و هتل طراحی شده است. این مجتمع دارای انواع مختلف واحدهای مسکونی مانند آپارتمان ها، خانه ها و پنت هاوس می باشد. این پروژه دارای مساحت 76.000 متر مربع، 20 هزار متر مربع فضای سبز، 15.000 متر مربع زیربنا، مساحت 10.000 متر مربع فضای اجتماعی و 31.000 متر مربع فضای جشن و سرگرمی است. این ناحیه با گل لاله ها تزیین شده است.

این مجموعه با بسیاری از ویژگی های غنی مانند استخرهای شنا روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، استخر شنای مخصوص خانمها، منطقه وی آی پی، مینی باشگاه، پارک آبی، اسپا و سالن تناسب اندام برای زنان و مردان، اتاق های مطالعه، مسجد، سینما در فضای باز، لابی و پذیرش، کافه ها، رستوران ها، سالن کنفرانس، زمین مینی گلف، بوتیک، اتلیه، سالن زیبایی، آسانسور، آسانسور بار، ژنراتور، پارکینگ، مسیرهای پیاده روی، مینی پارک، زمین بازی کودکان، نگهبانی 24 ساعته، خصوصی هلی کوپتر، اتوبوس شاتل منظم و خدمات انتقال به ساحل با قایق تجهیز شده است.

2 نوع خانه در این مجموعه وجود دارد

خانه شهری 2 خوابه 113 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک تراس.

خانه های 5 خوابه 361-349 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 5 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، تراس و استخر خصوصی و باغ.

خانه شهریها با یک دسترسی خصوصی با استخر ترکیب شده است. این خانه های دارای طراحی مدرن با مواد زیبا برای یک زندگی راحت مجهز شده اند. این خانه های آلانیا دارای تهویه مطبوع، آبگرمکن الکتریکی، فیلتر آب، سیستم گرمایش و روشنایی نقطه ای هستند.

* برای دیدن دیگر خانه های فروشی در این پروژه کلیک کنید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه های آلانیا نزدیک به ساحل در پروژه ای منحصر به فرد

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مستقل در مجتمع مسکونی آلانیا، آوسالارخانه های مستقل در مجتمع مسکونی آلانیا، آوسالار149.000 €2+2 dpآوسالار / آلانیاویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیاویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا175.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپهویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه185.000 €3+1 dpتپه / آلانیاویلایی با دید پانورماتیک دریا و دید قصر کارگیجاک در آلانیاویلایی با دید پانورماتیک دریا و دید قصر کارگیجاک در آلانیا220.000 €4+2کارکیجاک / آلانیا