تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا در آلانیا | خانه برای فروش آلانیا

از سال 2004، شرکت املاک و مستغلات آنتالیا هومز، شرکت پشتیبان برندهای پیشرو در املاک و مستغلات ترکیه می باشد:
® Trabzon Homes ®, Istanbul Homes ®, Bursa Homes ®, Antalya Homes.

به عنوان کارشناسان محلی ، ما تمام مناطق آلانیا را تحت پوشش قرار می دهیم، ما بازار را رصد می کنیم و لیست املاک خود را در زمان مناسب به روز می کنیم تا بتوانید از در دسترس بودن و قیمت دقیق آنها مطمئن شوید. اگر قصد دارید خانه ای در آلانیا خریداری کنید، به دفتر ما در آلانیا، محله کیزیل پیناری مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. تیم ما از متخصصان املاک حرفه ای که به 19 زبان مختلف از جمله انگلیسی، فارسی، عربی، چینی، فرانسوی، هندی، روسی و غیره صحبت می کنند، خانه های بسیاری را برای خرید در آلانیا به شما نشان خواهند داد که نیازهای و شرایط زندگی شما را برآورده می کند.

ویلاهای لوکس تعطیلاتی برای فروش در آلانیا

یکی از سخت ترین مراحل تصمیم گیری برای خرید این است که خانه جدید را در کجا باید خرید. در ترکیه، این تصمیم گیری جهت خرید به معنای واقعی طولانی است زیرا نقاط شگفت انگیز بسیاری برای تعطیلات در آلانیای ترکیه وجود دارند. اغلب مردم هنگام سفارش برای خرید ویلا های لوکس در آلانیا دچار اشتباه میشوند .

در زیر برخی از دلایل اینکه چرا خرید خانه در آلانیا یک ایده خوب است را مرور میکنیم:

نمایش آلانیا شگفت انگیز

موقعیت

زندگی در بهشت گرمسیری که تمام نقاط آن توسط درختان نخل و نارگیل احاطه شده باشد، رویای زندگی همه مردم است. بسیاری از مکان ها در جهان نمی تواند چنین وضعیت زندگی ایده آلی را ارایه دهند اما مطمینا ویلاهای آلانیا می توانند.

نکته اصلی در مورد زندگی در آلانیا آن است که این شهر برای زندگی بسیار گران قیمت نیست. اکثر مردم تصور میکنند که به منظور به دست آوردن خانه های لوکس، نیاز به صرف هزاران یورو دارند. در حالی که ممکن است برای ویلاهای لوکس تعطیلاتی در نزدیکی منطقه مرکزشهر صحیح باشد اما در حومه شهر صدق نمی کند.

دور از منطقه مرکزی، برخی از ویلاهای شگفت انگیزی وجود دارند که امکان چانه زنی قیمت وجود دارد. قبل از متعهد شدن به خرید، مطمین شوید که از همه جوانب مثبت و ملک مطلع هستید.

خود آلانیا

آلانیا به سواحل شنی طولانی و آبهای شفاف معروف است. سواحل کشیده به معنای واقعی کلمه برای مایل ها، که انتهایشان به دیگری متصل میشود .همچنین آلانیا توسط کوه های تورس محصور شده است و یک دید شگفت انگیز از قلعه سلجوق دارد.

همچنین یک بندر شگفت انگیز درمنطقه آلانیا قرار دارد که معمولا 24 ساعته باز است. منطقه بندر شامل ویژگی های شگفت انگیزی از رستوران ها، کافه ها و انواع مغازه های ترکی است.

مرکز شهر آلانیا

اگر شما از جمله افرادی هستید که نمی تواند به اندازه کافی از مهمانی در ساحل و کلوپ های شبانه استفاده کنید، پس خرید خانه در آلانیا انتخاب مناسبی برای شما است. مرکز شهر مکان برخی ازشگفت انگیز ترین مهمانیها و سرگرمیها در کل شهر است. خرید یک خانه در نزدیکی مرکز شهر استفاده بیشتر از ویلای لوکس شما را درآلانیا تضمین خواهد کرد.

خانه های شگفت انگیزاوبا

اوبا منطقه ای در آلانیا است که پر از آپارتمان های لوکس و ویلاهای شگفت انگیز است که برای یک پادشاه مناسب است. منطقه پر از رستوران های خوب، کلوپ ها، نماهای خیره کننده و فضاهای باز شگفت انگیز است.

خرید یک خانه در اوبا به آن سادگی که به نظر می رسد، نیست. فرایند خرید کمی پیچیده است و از آنجاییکه این منطقه لوکس است، قیمت آپارتمان در مقایسه با قیمت ویلاهای لوکس در مناطق دیگرشهر به سمت قیمت بالاتر تمایل دارد.

خرید یک خانه برای فروش در آلانیا یک تصمیم مهم برای خرید است شیوه زندگی همراه با ایمنی و امنیت را تضمین میکند. بدون توجه به مکان ملکی که شما تصمیم به خرید آن دارید، همیشه از استقبال مردم، نماهای خیره کننده و جاذبه های شگفت انگیز این منطقه متعجب خواهید شد. همچنین به آپارتمان برای فروش در آلانیا و سایر املاک خوب در آلانیا نگاه کنید.

ویلاهای مقرون به صرفه و خانه های برای فروش در حومه آلانیا مانند؛ اوبا، کونانلی، آواشالار، محموتلار، کارگیجاک، کستل، چیکجیلی، اینجیکوم و دمیرتاش در زیر ذکر شده است


از دفتر ما در آلانیا بازدید کنی

دفتر ما در آلانیا در خیابان Kızlar Pınarı به حمل و نقل عمومی دسترسی آسان دارد. برای رسیدن به دفتر ما می توانید از روش حمل و نقل زیر استفاده کنید:

اتوبوس: اتوبوس شماره 2، 202 یا ب 04 را انتخاب کنید و در اولین ایستگاه، خیابان کیزلار پیناری پیاده شوید. تنها چند دقیقه بعد به دفتر ما می رسید.

ملک های دارای اقساطجدید!همه(6)12ماه(5)24ماه(1)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(28)آپارتمان (181)ویلا (28)زمین (5)تجاری (6)

اتاق خوابهمه28استودیو(0)1+1(0)2+1(1)3+1(11)4+1(15)5+1(5)6+(2)

محدوده قیمتهمه(28)150.000-200.000 €(1)200.000-300.000 €(4)300.000-500.000 €(16)500.000-1.000.000 €(5)1.000.000 €(4)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه آلانیا(28)بکتاش(6)مرکز(4)دمیرتاش(1)کارکیجاک(12)کوناکلی(2)اوبا(1)تپه(2)

بالا
برو به