تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری

املاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداعاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, آنکارا / آلتنداع - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, تصاویر مراحل ساخت-2املاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری, تصاویر مراحل ساخت-3
قیمت از 65.300 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنکارا / آلتنداع
  • 79 m² - 286 m²
  • 12/2023
  • 41
  • در دست ساخت
  • 25 km
شماره ملک ESB-0020

3 دلیل اصلی برای خرید

• تمام سرمایه گذاری ها تحت حفاظت "بیمه تکمیل ساختمان" هستند
• یکی از مرکزی ترین مکان های شهر
• فرصت سرمایه گذاری پرسود

املاک و مستغلات لوکس در آنکارا در یکی از مرکزی ترین نقاط شهر

املاک فروشی در آلتین داغ آنکارا واقع شده اند. این مجتمع در یک منطقه تجاری و شهرکی بسیار پرتقاضا در محله اسکیتلر، در فاصله چند قدمی با کلیه امکانات اجتماعی روزمره و اجتماعی مانند بازارها، مراکز خرید، بازار عمومی، بانک ها، بیمارستان ها، مدارس، اقامتگاه ها، بانک ها، کافه ها و رستوران ها واقع شده است. این آپارتمان های لوکس در آنکارا 150 متر تا ایستگاه مترو، 1.6 کیلومتر تا پارک جوانان آنکارا، 2 کیلومتر تا ایستگاه قطار آنکارا، 4 کیلومتر تا مرکز حلال احمر، 8 کیلومتر تا چانکایا آتاکوله و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی اسن بوغا فاصله دارد.

مجتمع مسکونی VIP دارای مساحت 157.000 متر مربع است. در طبقه همکف مجتمع مسکونی یک مرکز خرید با برند های مشهور جهان به مساحت 28000 متر مربع قرار گرفته که شامل  یک سینمای فضای باز نیز می باشد. این مجتمع مسکونی همچنین دارای پارکینگ سرپوشیده، سیستم نگهبانی 24 ساعته، فضای پذیرایی، فضای سبز در طبقات، سالن بدن سازی، آبگرم و حمام ترکی، خشکشویی، دستگاه واکس زن اتوماتیک، اتاق کنفرانس و جلسات، اتاق دوربین مرکزی، لابی، دربان و سیستم های ورودی الکترونیکی می باشد.

متراژ واحد ها در این مجتمع بین 79 متر مربع تا 286 متر مربع متغیر است و به صورت تکمیل نشده تحویل داده می شوند. این امر به صاحبان اجازه می دهد هر تعداد اتاق خواب را که می خواهند اضافه کنند. بسته به انتخاب مالک، آپارتمان ها مجوزهای لازم برای استفاده به عنوان دفتر یا محل اقامت را دارا می باشند.

توجه: این مجتمع، "بیمه تکمیل ساختمان" را که یک سیستم تضمین برای ورشکستگی صاحب پروژه یا عدم اجرای به موقع پروژه است، به سرمایه گذاران ارائه می دهد. اگر این اتفاق بیفتد، شرکت بیمه، تضمین اتمام ساختمان و یا بازپرداخت سود مبالغ سرمایه گذاری شده، همزمان با حفاظت از اصل سرمایه را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات لوکس در آنکارا، به همراه بیمه ی سرمایه گذاری

آپارتمان / آنکارا / آلتنداع

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغبالکنفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 65.300 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 4.06.2021 09:46:58

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات با نمای طبیعت در آنکارا ترکیه در یک مجتمع لوکساملاک و مستغلات با نمای طبیعت در آنکارا ترکیه در یک مجتمع لوکس65.500 €1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1چانکایا / آنکاراآپارتمان با کیفیت در مجتمعی با فضاهای سبز، در آنکاراآپارتمان با کیفیت در مجتمعی با فضاهای سبز، در آنکارا70.600 €4+1ایتیمسوت / آنکاراآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع لوکس در ینی محله، آنکاراآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع لوکس در ینی محله، آنکارا71.100 €2+1, 3+1یینی محله / آنکارااملاک راحت در یک مجتمع با بازار در آنکارااملاک راحت در یک مجتمع با بازار در آنکارا80.000 €1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 4,5+1چانکایا / آنکارا