تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آنتالیا هومز با نسخه های اپل و اندروید منتشر شد

14.7.2017


دانلود کنید!

دانلود برنامه Antalya Homes  در فروشگاه App Store
 
دانلود برنامه Antalya Homes در فروشگاه Google Play


شرکت املاک آنتالیا هومز با خوشحالی خبر انتشار اپلیکیشنهای اپل و اندروید را برای کمک به مشتریان در جهت جستجوی آسان، کارآمد و سریع املاک و مستغلات در ترکیه اعلام می کند. ما یکی از شرکت های پیشرو در بازار املاک و مستغلات ترکیه هستیم و خدمات خود را به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، ترکی، سویدی، هلندی، فارسی و عربی ارایه می کنیم.

تا به امروز، ما بیش از2000 ملک را به مشتریانی از 63 کشور جهان فروخته ایم. از این رو شهرت ما افزایش یافته است و هر روز صدها نفر فایل آپارتمان ها و ویلا های فروشی ما در سراسر ترکیه را مشاهده می کنند.

اکنون برنامه تلفن همراه ما را دانلود کرده و آفرهای روزانه ی ما را دریافت کنید.

برنامه موبایل آنتالیا هومز با ٩ زبان، در دسترسی آسان و سریع

اپ موبایل آنتالیا هومزاپ موبایل آنتالیا هومزاپ موبایل آنتالیا هومزاپ موبایل آنتالیا هومزاپ موبایل آنتالیا هومز

 

مزایای استفاده از نرم افزار

اگر چه تمام وب سایت های ما برای جستجوی وب موبایل بهینه شده اند، استفاده از تکنولوژی اپلیکیشنها، بارگذاری سریع و جستجو را افزایش می دهد، بنابراین زمان جستجوی لیست ها، عکس ها و جزییات به نصف کاهش می یابد.

کاربران می توانند در یک نگاه، آخرین ویژگی های اضافه شده به فایل املاک در سراسر کشور و عکس های با وضوح بالا که نشان دهنده وضعیت واقعی ملک ذکر شده است را ببینند. به جای بررسی صفحات متعدد، کاربران، قیمت و تمام مشخصات مربوطه مانند اتاق خواب و مکان ملک را در یک صفحه مشاهده می کنند.

تجربه خود را شخصی کنید

کاربران اپ آنتالیاهومز می توانند جستجوی خود را بر اساس با قیمت، تعداد اتاق خواب، شرایط پرداخت و نوع املاک فیلتر کنند. فیلترهای جستجو را می توان در هر زمان ویرایش یا ذخیره کرد. هنگامی که آنها املاکی که مورد علاقه خود را دسته بندی می کنند، کاربر می تواند یک لیست شخصی از خانه های بالقوه مورد توجه خود برای مشاهده را جمع آوری کند. اپ آنتالیاهومز همچنین به شما اجازه می دهند تا آنها را روی صفحه اصلی خود نشانه گذاری کنید تا هر زمان که بخواهید در حال مرور به آنها دسترسی سریع داشته باشید.

دیدن مکانی خاص

به عنوان یک آژانس املاک در سراسر کشور، صدها ملک در طیفی گسترده در مناطق خاصی از جمله شهرهای بدروم، ترابزون و محله های استانبول وجود دارد. ما همچنین املاکی در سراسر مناطق آنتالیا و آلانیا و نواحی آن، بلک، کاش، کالکان و کمر و اطراف آن را بفروش میرسانیم. اگر یک مشتری، به طور خاص می خواهد ملکی را در یک منطقه بخصوص جستجو کند، ویرایش فیلترمکان به آنها اجازه این کار را می دهد و تنظیمات آنها را به راحتی ذخیره می کند.

آنتالیا هومز اپلیکیشنهای اپل و اندروید منتشر می کند

بااستفاده از اپ آنتالیاهومز از دفاتر ما دیدن کنید

دفاتر ما در نزدیکی ساحل لارا و مرکز منطقه کنیالتی، آنتالیا و همچنین در آلانیا، استانبول و ترابزون قرار دارند. در حالی که ما همیشه از طریق ایمیل و یا تلفن، اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم، مشتریان ما در این مناطق می توانند از این برنامه برای پیدا کردن محل دفاتر ما و با استفاده از سیستم ناوبری آن برای دیدار ما استفاده کنند. مشتریان که قادر به انجام آن نیستند، به جای شخصی سازی آن، با استفاده از گزینه های گپ و چت آنلاین می توانند سریع به نماینده فروش آگاه ما دسترسی یابند تا پاسخ تمام سوالات خود را بگیرند.

ما با انتشار نسخه اپ جدیدمان مفتخریم تا تجربه های حرفه ای مان را در اختیار شما قرار دهیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید خانه رویاهای خود را در ترکیه پیدا کنید.

اخبار املاک31.1.2019
گرفتن شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری طی 30 روز
15.1.2019
سرمایه گذاری در املاک تجاری در ترکیه: راهنمایی، چگونگی و مشاوره
12.12.2018
در حال حاضر کسب شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات در حال ساخت امکان پذیر است
1.12.2018
عصر سند ملکی دیجیتالی در ترکیه آغاز می شود
12.11.2018
چرا املاک لوکس در کالکان خریداران بین المللی را جذب می کند
5.11.2018
شعبه آلانیا افتتاح شد!
29.10.2018
بزرگترین در جهان؛ فرودگاه بین المللی استانبول امروز افتتاح می شود
1.10.2018
دفتر اسپانیای ما برای تجارت فعال است
خواندن همه خبرها
بالا
برو به
ما استخدام میکنیم