تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آنتالیا هتل برای اجاره

آنتالیا هتل برای اجاره, آنتالیا / لاراآنتالیا هتل برای اجاره, آنتالیا / لارا - videoآنتالیا هتل برای اجاره, آنتالیا / لارا - videoآنتالیا هتل برای اجاره, آنتالیا / لارا - videoآنتالیا هتل برای اجاره, آنتالیا / لارا - videoآنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-1آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-2آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-3آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-4آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-5آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-6آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-7آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-8آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-9آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-10آنتالیا هتل برای اجاره, تصاویر داخلی-11
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • آنتالیا / لارا
  • اجاره شد
شماره ملک TIC-015

هتل برای اجاره در مرکز شهر

هتل آنتالیا برای اجاره در یک منطقه توسعه یافته و قابل تحسین در آنتالیا واقع شده است. در یکی از محبوب ترین اماکن در آنتالیا که در اطراف رستورانهای لوکس و مراکز خرید بزرگ احاطه شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی و امکانات رفاهی، پارک ها، بازارها، کافه ها، بانک ها، و بارها فقط دریک مسافت پیاده روی کوتاه قرار دارند. فاصله تا شهر قدیمی کالیجی تنها 6 کیلومتر، ساحل لارا3 کیلومتر، فرودگاه بین المللی 10 کیلومتر میباشد.

این هتل مستقل و دنج 20 سال فعالیت مداوم داشته است. این یک فرصت عالی برای کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در مرکز شهرآنتالیا هستند، میباشد. نمای سادینگ، تعمیرات روکش و سقف در سال گذشته انجام شده است. تعمیر و نگهداری و نوسازی اتاقها مریوط به مستاجر میباشد.

در حال حاظر این هتل فعال است و از درآمد خوبی برخوردار است. متوسط درآمد روزانه هتل 1000 لیر ترکیه در فصل تابستان است. قرارداد اجاره می تواند تا 10 سال تجدید شود. اجاره در هر ماه 4.300 یورو میباشد.

این هتل مستقل و جذاب در مجموع از 21 اتاق تشکیل شده است. دارای 60 تخت میباشد. هتل آنتالیا برای اجاره دارای امکانات بسیاری مانند خشکشویی، آرتزیان، استخر روباز، رستوران، بار، تراس حمام آفتاب، درخت و آلاچیق، یک باغی که به خوبی طراحی شده و پذیرش را دارا میباشد.همچنین سرویس های اضافی مانند امکانات فراهم سازی تور، تبادل ارز و اجاره ماشین نیز وجود دارد.

3 نوع مختلف از اتاقها در آنتالیا هتل برای اجاره وجود دارد.

شش واحد 1 + 1 وجود دارد. این نوع از اتاقها دارای یک اتاق نشیمن با آشپزخانه اوپن، یک اتاق خواب، یک حمام، توالت و بالکن تشکیل شده است. این اتاق دارای یک مجموعه مبله، تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی بار، آب گرم 24 ساعته، سشوار، صندوق، لوازم آشپزخانه و اتصال به اینترنت وای فای میباشد.

7 واحد اتاق استودیو با آشپزخانه وجود دارد. این نوع از اتاقها تنها از یک اتاق با آشپزخانه اوپن و یک حمام و توالت تشکیل شده است. این اتاق ها دارای تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی بار، آب گرم 24 ساعته، سشوار، صندوق، لوازم آشپزخانه و اتصال به اینترنت وای فای میباشد.

8 واحد یک اتاق خواب وجود دارد. این نوع از اتاقها تنها از یک اتاق خواب و حمام، توالت تشکیل شده است. این اتاق ها دارای تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی بار، آب گرم 24 ساعته، سشوار، صندوق و اتصال به اینترنت وای فای هستند.

این ملک اجاره شد.

ویژگی های عمومی آنتالیا هتل برای اجاره

استخرباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان آنتالیا هتل برای اجارهآنتالیا هتل برای اجاره
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ملک تجاری برای فروش در کنییالتیملک تجاری برای فروش در کنییالتی120.000 €کنییالتی / آنتالیاملک تجاری برای فروش در کپزملک تجاری برای فروش در کپز176.000 €کپز / آنتالیادفاتر سرمایه گذاری در منطقه تجاری آنتالیادفاتر سرمایه گذاری در منطقه تجاری آنتالیا231.000 €آلتینوا / آنتالیااملاک تجاری در لارا، آنتالیا با گاز طبیعیاملاک تجاری در لارا، آنتالیا با گاز طبیعی234.000 €لارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم