تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

پروژه بیوگاز آنتالیا برای تولید برق از زباله

7.07.2017

پروژه بیوگاز آنتالیا برای تولید برق از زباله

شهردار آنتالیا، مندرس تورل، اعلام کرده است که یک کارخانه بزرگ دفع زباله بصورت آزمایشی در ماه جاری تولید برق از زباله تولید آغاز خواهد کرد. او گفت که این پروژه یک پیشرفت درخشان برای آنتالیا خواهد بود و این کارخانه روزانه 4000 تن زباله را به 25 مگاوات ساعت برق تبدیل می کند.

زباله های زیست محیطی در سراسر جهان به طور فزاینده ای مورد استفاده قرارمیگیرند که نه تنها برای دوست داران محیط زیست، بلکه برای اقتصاد نیز اهمیت دارد. مساله انتشار کربن و متان که یک مساله دایمی در محل دفن زباله های بزرگ که زباله های بسیاری طی سالهای گذشه در آن باقی مانده اند، را حذف می کند.

در شهرهای بزرگ که با ازدیاد جمعیت روبه رو هستند، تولید گاز متان نیز بسیار خطرناک است، اما استفاده از تکنولوژی بیوگاز برای تبدیل آن به برق این خطر را از بین میبرد.

این طرح توسط آی تی سی ترکیه، که متخصص مدیریت پسماندهای جامد است اجرا می شود و آنها زباله ها را به کارخانه خواهند اورد تا تجزیه، تخریب در مخازن تخمیر صورت گیرد.
گاز متان که از مخازن استخراج می شود برای تولید برق می سوزد در حالیکه بقایای آن به خاکسترمی شود. بیست موتور، هر یک با ظرفیت 1.4 مگاوات، از گاز متان برای تولید برق خانه ها و مراکز تجاری استفاده می کنند. این پروژه 17 میلیون کیلووات ساعت برق تولید خواهد کرد.

مندرس تورل افزود که این طرح احتمالا بزرگترین و مدرن ترین مجتمع پر قدرت بازیافت و دفع زباله در ترکیه است. اولین مرکز بیوگاز کشور در سال 2009 در استانبول افتتاح شد و از آن زمان پروژه های مختلفی در سراسر کشور برای آوردن این فناوری به بخش انرژی ترکیه متمرکز شده اند.

اولین نیروگاه بیوگاز آنتالیا در منوگات

این تسهیلات جدید اولین اقدامات شهرداری آنتالیا در جهت حفظ محیط زیست نیست در حالیکه اقتصاد این شهر همچنان رو به افزایش است. برای کسانی که به دنبال اقامت در ترکیه و برنامه ریزی برای خرید ملک در آنتالیا هستند، محیط زیست نکته بسیار مهمی است. در سال 2013، انجمن اجرا و ساخت زیر ساخت های توریستی محفاظت از محیط زیست منوگات بوسیله آرل انرژی( متاب) برای راه اندازی اولین نیروگاه بیوگاز آنتالیا درگیر این پروژه شد.

پس از دریافت گواهی های رسمی از مقامات دولتی، آنها با مجوز 15 ساله از وزارت انرژی تضمین شدند. آرل انرژی شرکتی است که تجهزات مشابهی در استان های آفیون، ایسپارتا و زونگولداک ترکیه دارد.

انتقال ایده بیوگاز به آلانیا

انتقال ایده بیوگاز به آلانیا

شهردار شهر آنتالیا آقای مندرس تورل در مورد ارزش زیست محیطی و اقتصادی این کارخانه در آنتالیا اطمینان دارد و همچنین اعلام کرده است که آنها در حال کار بر روی یک کارخانه بیوگاز مشابه در آلانیا، منطقه ای که در طی سال ها از یک شهرک کوچک به یک شهر یزرگ مسکونی تبدیل شده، هستند.

طرح نیروگاه بیوگاز در آلانیا در گذشته به عنوان بخشی از سازمان بازسازی آنتالیا برای مقابله با سایت های دفن زباله مورد بحث قرار گرفته بود. در حالی که این پروژه هنوز در حال ساخت است، با موفقیت نیروگاه های منوگات و آنتالیا، به نظر می رسد که آلانیا با استفاده از بیوگاز به دنبال سازگاری با محیط زیست است.

اخبار املاک1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
3.03.2021
اسپانیا هومز حالا با چهره جدید خود آنلاین است!
16.02.2021
سرمایه گذاران خارجی می خواهند املاک خود را در ترکیه حفظ کنند!
4.02.2021
بیت کوین به اوج خود رسید، سود حاصل در املاک و مستغلات
11.11.2020
با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است
19.09.2020
شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید
20.08.2020
سبک های معماری خانه در ترکیه
11.08.2020
اولین نشریه کاوش املاک و مستغلات ترکیه منتشر شد!
خواندن همه خبرها
بالا
برو به