تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه

آپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومراآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, پلان ملک-1آپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه, پلان ملک-2
قیمت از 39.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • ترابزون / یومرا
 • 70 m² به 120 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1
 • 02/2019
 • 8
 • در حالت ساخت
 • 500 mt
شماره ملک TRB-021

آپارتمان ترابزون برای فروش در ترکیه در فاصله کوتاهی تا دریا

این آپارتمان در ترابزون در منطقه یومرا واقع شده است. این آپارتمان توسط زمینه های سرسبز احاطه شده است. امکانات اجتماعی، رفاهی بسیاری مانند هتل ها 5 ستاره، اداره دادگستری ترابزون، مرکز تجارت جهانی، کارگاه های آموزشی مبلمان، مزارع پرورش ماهی، ایستگاه های گاز و مراکز خرید در منطقه وجود دارند.

این آپارتمان برای فروش در ترکیه، ترابزون، نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بازارها، سوپر مارکت ها، مدارس، مغازه ها، بوتیک ها، بانک ها، دستگاه خودپرداز، اداره پست، ایستگاه پلیس، مساجد، پارک ها، بیمارستان، درمانگاه، داروخانه ها هستند، بانک ها، بازار عمومی، نانوایی و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمان درترابزون 15 دقیقه تا مرکز شهر ترابزون، 5 دقیقه تا فرودگاه و دانشگاه فنی کاردنیز و 500 متر تا ساحل فاصله دارد.

مراکز خرید در این منطقه: خروجی ترابزون جواهیر، مرکز خرید ای وی ام و آتلانتیس.

مدارس در این منطقه: دبیرستان آناتولی یومرا، دبیرستان یومرا، دبیرستان فنی حرفه ای مذهبی هاکی جالیی، مدرسه ابتدایی یومرا یاووز سلیم، مدرسه ابتدایی جمهوریت، کالج نهایی، پسران دبیرستان خصوصی جاملیکا و دبیرستان علوم تجربی ترابزون یومرا.

بیمارستان در این منطقه: بیمارستان آموزشی تحقیقاتی کانونی، بیمارستان آموزش و تحقیقاتی کاسوستو و بیمارستان خصوصی جاکیر تپه.

این پروژه جدید نزدیک به دریا در زمینی به مساحت 5.500 متر مربع ساخته شده است. این پروژه شامل 2 بلوک با 8 طبقه و در مجموع از 80 آپارتمان تشکیل شده است. 48 واحد آپارتمان 1 خوابه و 32 واحد آپارتمان 2 خوابه وجود دارد.. 5 آپارتمان در هر طبقه وجود دارد.4 واحد آپارتمان از دید دریا برخوردار هستند.

این آپارتمان در ترکیه، ترابزون دارای ویژگی های بسیاری مانند باغی طراحی شده، استخر های تزیینی، زمین بازی کودکان، منطقه ورزشی، مسیرهای پیاده روی، زمین والیبال و بسکتبال، مسجد، پارکینگ خودرو روباز و سرپوشیده، آسانسور، بازار، انباری، گاز طبیعی، تقویت کننده آب، مخزن آب، ژنراتور، اطبا حریق، سیستم هوشمند آتش نشانی، سرایداری، دوربین امنیتی و نگهیانی 24/7 میباشد. این پروژه برای سرمایه گذاری در منطقه ای خوب با ویژگیهای بسیاراست.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70-75 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 115-120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام و بالکن است.

همه این آپارتمان ها در ترکیه در ترابزون دارای ویژگی های بسیاری مانند آنتن ماهواره، آشپزخانه و کابینت در حمام، سیستم تبدیل به گاز طبیعی، زیرساخت های تهویه مطبوع، تاسیسات آب گرم و سرد، نصب و راه اندازی فیبر نوری، اینترنت وای فای و درب ضد سرغت میباشند.

این آپارتمان در ترابزون از شرایط پرداخت قابل انعطاف برخوردار است

1- هنگامی خرید این آپارتمان، 35 درصد از قیمت فروش را در ابتدا بصورت نقد پرداخت خواهید کرد. پس از آن، الباقی را طی مدت 24 ماه (2 سال) میپردازید.

2- هنگامی خرید این آپارتمان، 50 درصد از قیمت فروش را در ابتدا بصورت نقد پرداخت خواهید کرد. پس از آن، الباقی را طی مدت 50 درصد را در تاریخ تحویل میپردازید.

ویژگی های عمومی آپارتمان در ترابزون منتخب در ترکیه

آپارتمان / ترابزون / یومرا

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 39.500 €2+1 آپارتمان 45.000 €

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک لوکس و ارزان در ترابزون ترکیهاملاک لوکس و ارزان در ترابزون ترکیه37.500 €1+1, 2+1, 3+1یومرا / ترابزوناملاک ارزان در ترابزون با انواع مختلف آپارتماناملاک ارزان در ترابزون با انواع مختلف آپارتمان35.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1مرکز / ترابزونآپارتمان لوکس در ترابزون با زیرساخت های غنیآپارتمان لوکس در ترابزون با زیرساخت های غنی39.500 €1+1, 3+1, 4+1آکچابات / ترابزوناملاک مقرون به صرفه در ترابزون در منطقه ای حال توسعهاملاک مقرون به صرفه در ترابزون در منطقه ای حال توسعه44.000 €1+1, 3+1, 4+1مرکز / ترابزون
ما استخدام میکنیم