تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم

آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلاآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, بدروم / توزلا - videoآپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, تصاویر داخلی-1آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, تصاویر داخلی-2آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, تصاویر داخلی-3آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, پلان ملک-1آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, پلان ملک-2آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, پلان ملک-3آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم, پلان ملک-4
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • بدروم / توزلا
 • 60 m² به 150 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2018
 • فروخته شد
 • 8 km
 • 2 km
 • 12 km
شماره ملک BDR-17297

بدروم آپارتمان برای فروش با قیمتهای مقرون به صرفه در مجتمع لوکس متفاوت و شکوهمند

آپارتمان برای فروش در بدروم در ریسوت گوورجینلیک، توزلا واقع شده است. توزلا منطقه ای کوچک و محبوب در بدروم است. این منطقه دارای یک محیط آرام با طبیعت زیبا است.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مغازه ها، بازارها، بازار و ایستگاههای اتوبوس عمومی تنها در فاصله پیاده روی کوتاه از اینجا قرار گرفته اند. این آپارتمان در بدروم در مجتمع ای لوکس 20 متر تا نزدیکترین فروشگاه، 2 کیلومتر تا ساحل، 8 کیلومتر تا مرکز شهر و 12 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی بدروم فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی لوکس فوق العاده در زمینی به مساحت 28.000 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 166 آپارتمان و 6 ویلای نیمه مستقل با استخر خصوصی میباشد. بسیاری از امکانات مانند باغ بزرگ طراحی شده، استخر شنا، رستوران، کافه، زمین بسکتبال و والیبال، تنیس، اسلاید آبی، زمین بازی برای بچه ها، پارکینگ، سرایداری، دوربین امنیتی و نگهبانی24/7 وجود دارد.

همه این آپارتمانها در بدروم برای فروش در اینجا با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسد و این مجموعه یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال زندگی آرام با خانواده ها هستند.

9 نوع آپارتمان در این مجتمع بزرگ وجود دارد

سوییت 1 خوابه طبقه اول 60 متر مربع است.

سوییت 1 خوابه 60 متری در همکف با باغ خصوصی 250 متر مربعی میباشد.

آپارتمان 1 اتاق خوابه با دید دریا طبقه اول 60 متر مربع است.

سوییت 1 خوابه 60 مترمربعی در طبقه همکف با دید دریا با باغ خصوصی250 متر مربعی میباشد.

آپارتمان 2 خوابه طبقه اول 80 متر مربع است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 80 متر مربعی با باغ خصوصی250 متر مربعی است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 80 متر مربعی با دید دریا طبقه اول میباشد.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 80 متر مربعی با منظره دریا و باغ های خصوصی 250 متر مربعی است.

ویلای 3 اتاق خوابه نیمه مستقل 150 متر مربع با استخر خصوصی میباشد.

آپارتمان در بدروم توزلا با شرایط پرداخت اقساط

1 - هنگام خرید این آپارتمان میتوانید، 25 درصد از قیمت فروش را در ابتدا نقدی پرداخت کنید و مبلغ باقیمانده را میتوانید طی 60 ماه (5 سال) پرداخت کنید.

2- هنگام خرید این آپارتمان میتوانید، 40 درصد از قیمت فروش را در ابتدا نقدی پرداخت کنید و مبلغ باقیمانده را میتوانید طی 24 ماه (2 سال) پرداخت کنید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان فروشی با شرایط پرداخت اقساط در بدروم

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان فروش مجدد در توزلا با دید دریاچهآپارتمان فروش مجدد در توزلا با دید دریاچه45.000 €2+1توزلا / بدرومتوزلا لیک آپارتمان در بدرومتوزلا لیک آپارتمان در بدروم48.000 €2+1توزلا / بدرومبارگین آپارتمان برای فروش در بدرومبارگین آپارتمان برای فروش در بدروم56.000 €2+1توزلا / بدرومبوتیک آپارتمانبوتیک آپارتمان75.000 €2+1گوموشلوک / بدروم
ما استخدام میکنیم