تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی

آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-17آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-18آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-19آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-20آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-21آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, تصاویر داخلی-22آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, پلان ملک-1آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, پلان ملک-2آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, پلان ملک-3آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, پلان ملک-4آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی, پلان ملک-5
قیمت از 156.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 107 m²
 • 2+1 dp
 • 2
 • 2
 • 11/2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 400 mt
 • 20 km
شماره ملک AYT-670

3 دلیل اصلی برای خرید

• پروژه نوساز
• فاصله پیاده روی تا ساحل
• دارای بسیاری از ویژگی های داخلی است

آپارتمانهای آنتالیا با امکانات مناسب در محله گورسو

این آپارتمانهای با ساخت مدرن در آنتالیا در موقعیت درخشان منطقه کنییالتی، محله گورسو واقع شده اند. این منطقه با وجود خود را به مجتمع های لوکس مسکونی و امکانات حمل و نقل توجه ها را به خود جلب می کند. با وجود پروژه جدید بوگاچای، این منطقه برای سرمایه گذاری سودآورتر شده است.

این آپارتمانهای لوکس بسیار نزدیک به امکانات اجتماعی و محلی واقع شده اند. بسیاری از رستوران ها، کافه ها، بازارها، بازار های عمومی، هتل ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، مدارس، کالج ها، بانک ها، دستگاه های خودپرداز، پارک ها و زمین های بازی برای کودکان در این منطقه وجود دارند. این آپارتمان ها 400 متر تا ساحل زیبا کنییالتی، 4 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس، 6 کیلومتر تا دانشگاه آکدنیز، 7 کیلومتر با مرکز شهر، 8.5 کیلومتر تا مرکز خرید آنتالیا مارک و 20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع آپارتمانی دوست داشتنی شامل یک بلوک با 2 طبقه و 12 آپارتمان است. شما می توانید از بسیاری از امکانات عالی مانند پارکینگ در فضای باز، 44 متر مربع استخر شنا، منطقه ای برای آفتاب گرفتن، باغی طراحی شده، سرایداری، آسانسور، مدیریت مجتمع، خدمات نگهبانی 24 ساعته و دوربینهای امنیتی در این آپارتمان های نو ساز آنتالیا استفاده کنید.

1 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 107 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس است.

تمام آپارتمانها با امکانات داخلی مانند درب فلزی، پنجره های دو جداره پی وی سی، کرکره های اتوماتیک، تهویه مطبوع در همه اتاقها، لوازم آشپزخانه با فر، اجاق گاز، هود و ماشین ظرفشویی، رادیاتور، آبگرمکن، عایق حرارتی، آیفون داخلی و آنتن ماهواره ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آنتالیا در موقعیت مکانی مورد علاقه در کنییالتی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 156.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مجموعه در لارا با دید دریا مجموعه در لارا با دید دریا 152.000 €3+1لارا / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونیآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونی151.300 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیاآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا159.300 €5+2کپز / آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا165.900 €4+2 dpلارا / آنتالیا