تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی

آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوکآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, بدروم / گوموشلوک - videoآپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-1آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-2آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-3آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-4آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-5آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-6آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-7آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-8آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-9آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-10آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-11آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-12آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی, تصاویر داخلی-13
قیمت از 488.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بدروم / گوموشلوک
 • 310 m²
 • 4+1
 • 4
 • 1
 • 06/2019
 • 2
 • آماده تحویل
 • 25 km
 • 500 mt
 • 60 km
شماره ملک BJV-0006

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای شگفت انگیز دریا
• ساحل خصوصی و فضاهای بزرگ
• معماری مدرن

آپارتمانهای لوکس ساحلی در بدروم گوموشلوک با ساحل خصوصی

گوموشلوک در ساحل غربی بدروم واقع شده است. این منطقه دارای اقامتگاه های مسکونی ممتاز و متقاضی با آب و هوای دست نخورده و آب و هوای مدیترانه ای مورد علاقه، علاقه مندان به سفر و بازدیدکنندگانی است که قصد خرید آپارتمان در بدروم، مولا را دارند. گوموشلوک با داشتن امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، داروخانه ها و غیره یکی از ایده آل ترین مکان ها برای زندگی در ساحل اژه است.

این آپارتمانهای فروشی در بدروم گوموشلوک 4 کیلومتر تا اسکله گوموشلوک، 25 کیلومتر تا مرکز شهر بدروم و بیمارستان عمومی بدروم، 60 کیلومتر تا بدروم - فرودگاه میلاس فاصله دارند.

این مجتمع در زمینی به مساحت 11000 متر مربع واقع شده و 82 آپارتمان را تحت پوشش قرار داده است. این مجموعه خدمات در محل مانند ساحل اختصاصی با اسکله برای آفتاب گرفتن، سالن بدن سازی، سونا، اتاق بخار، زمین بسکتبال، زمین بازی کودکان، پارکینگ ماشین، امنیت 24 ساعته و 2 رستوران را ارائه می دهد.

همه آپارتمان ها 2 نوع مختلف دارند و می توان آنها را به عنوان آپارتمان های همکف و طبقه فوقانی ذکر کرد. آپارتمانهای طبقه فوقانی شامل یک تراس با چیدمان اتاق نشیمن، اتاق رختشویی، اتاق خواب، حیاط باز (که در صورت نیاز با فضای 56 متر مربع می تواند به اتاق تبدیل شود). این آپارتمان ها به ویژگی های راحتی مانند حمام اختصاصی، کرکره، لوازم آشپزخانه، سیستم های خانه هوشمند، کالاهای سفید و ژنراتور مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانها در بدروم در یک مجتمع با ساحل اختصاصی

آپارتمان / بدروم / گوموشلوک

سوناآسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلبا دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 488.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ملک جذاب ساحلی در مجتمعی منحصر به فرد در بدرومملک جذاب ساحلی در مجتمعی منحصر به فرد در بدروم339.100 €2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dpیالیکاواک / بدروماملاک و مستغلات با نمای دریا با ساحل خصوصی در بدروم، آدابوکواملاک و مستغلات با نمای دریا با ساحل خصوصی در بدروم، آدابوکو272.000 €1+1, 2+1, 4+1اورتاکنت / بدرومآپارتمانهای لوکس فروشی با نمای مارینا در مولا، بدرومآپارتمانهای لوکس فروشی با نمای مارینا در مولا، بدروم590.000 €2+1, 3+1 dpیالیکاواک / بدرومآپارتمانهای با طراحی لوکس با منظره دریا در بدروم مولاآپارتمانهای با طراحی لوکس با منظره دریا در بدروم مولا870.000 €2+1تورکبوکو / بدروم