تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل

آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-1آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-2آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-3آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-4آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-5آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-6آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-7آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-8آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-9آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-10آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-11آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-12آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-13آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-14آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-15آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-16آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-17آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-18آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-19آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-20آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-21آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-22
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت از 66.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m² - 190 m²
 • 1+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2016
 • 4
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 600 mt
 • 25 km
شماره ملک AYT-608

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به ساحل
• طراحی با کیفیت  داخلی
• انواع اتاق های مختلف

آپارتمان با کیفیت بالا برای فروش در لیمان با سیستم زنگ خطر

آنتالیا بهشت گردشگری معروف با سواحل پرچم آبی، سایت های باستان شناسی فوق العاده، مقبره های سنگی باستانی، قلعه ها و آمفی تیاتر به خوبی حفظ شده است. این شهر میزبان چند استراحتگاه برای تعطیلاتی زیبا میباشد.

این آپارتمان برای خرید در آنتالیا، کنییالتی در محله لیمان واقع شده است. کنییالتی منطقه ای گردشگری مدرن و توسعه یافته در شهرستان است. این منطقه به مقصد بسیار محبوب برای تعطیلات و زندگی مستمر با نزدیکی با تمام امکانات تبدیل شده است.

آپارتمان کنییالتی در لیمان بسیار نزدیک به ساحل، بازار، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، مسجد، بازار عمومی، بانک ها، مدارس، درمانگاه ، بیمارستان ها، داروخانه ها، بانک ها، و اتوبوس میباشد. این آپارتمان برای فروش نزدیک به ساحل تنها 600 متر تا ساحل معروف کنییالتی، 4 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس ام-5، 7 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع آپارتمانی جدید در لیمان شامل 1 بلوک با 4 طبقه و در مجموع از 22 آپارتمان تشکیل شده است. همه این آپارتمانها در این مجتمع با کیفیت بالا و معماری مدرن بنا شده است. این آپارتمان با کیفیت بالا در کنییالتی دارای امکانات بسیاری مانند باغ طراحی شده، پارکینگ ماشین، سرایداری، استخر شنا و سیستم دوربین امنیتی24/7 است.

2 نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 60-70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان دوبلکس 2 خوابه 190 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، بالکن و تراس است.

این آپارتمان برای فروش دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند سیستم زنگ خطر، رخت کن، لوازم آشپزخانه، کرکره و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 66.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 28.07.2021 09:12:34

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیااملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا65.600 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعیآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی65.000 €1+1, 3+1, 5+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتیآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتی67.600 €2+1 dp, کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحلآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحل68.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا