تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول

آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, استانبول / باشاک شهیرآپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-6آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-7آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-8آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-9آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-10آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-11آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-12آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-13آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول, پلان ملک-14
قیمت از 205.800 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باشاک شهیر
 • 80 m² - 679 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 2014
 • 25
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 13 km
شماره ملک IST-437

3 دلیل اصلی برای خرید

• کیفیت عالی
• واقع در یک مجتمع مسکونی با یک مرکز خرید، هتل، دفاتر و اقامتگاه
• موقعیت عالی، نزدیک به فرودگاه

آپارتمان های فوق العاده لوکس با ارائه سبک زندگی با کیفیت در باشاکشهیر، استانبول

آپارتمان های لوکس در استانبول در محله باشاکشهیر، در تقاطع بزرگراه های تی ای ام و شمال مرمره واقع شده است. این منطقه در حال حاضر در میان سریعترین مناطق در حال توسعه استانبول قرار دارد و یکی از معتبرترین مناطق در حال توسعه محسوب می شود. علاوه بر این، افتتاح خط جدید مترو در اینجا حمل و نقل را بسیار آسان کرده است.

این آپارتمان ها در استانبول 6 کیلومتر تا کانال جدید استانبول و دریا، 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 45 کیلومتر تا پل یاوز سلیم و 64 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد.

مراکز خرید در منطقه: خیابان خرید ارتریوم، مرکز تجارت اوستوچ، 212 استانبول پاور اوتلیت، اریناپارک، مرکز خرید میترونوم، مرکز خرید دیپوزیت اوتلیت، مال آف استانبول، مرکز خرید مرکز کایاشهیر، مرکز خرید تیراسیوم، مرکز خرید باشاک، مرکز خرید اولمپیا، مرکز خرید میترو و مرکز خرید احلمور.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان دندانپزشکی باغجیلر هوزپیتادنت، بیمارستان اجی بادام اتاکینت، بیمارستان بتی بهات، مرکز پزشکی باشاکشهیر، بیمارستان گونیشلی ایردم، بیمارستان خصوصی تی ای ام، بیمارستان ا خصوصی ستانبول، مرکز فیزیوتراپی رهامیر، بیمارستان خصوصی حالکلی کینت و مرکز پزشکی دایی اوعلو.

مدارس منطقه: کالج باغچه شهیر اکسفورد دوعا، کالج اوقیانوس، کالج حالکلی دوعا، کالج بیریکیم حیات، کالج باشاکشهیر دوعا، کالج پیتیک، کالج بیلیم، کالج چنار، کالج حالکلی 2 دوعا، کالج خصوصی فناوری آی او اس بی، بیلفین حالکلی کمپوس، کالج باغچه شهیر حالکلی،  کالج جهانگیر، دانشگاه آلتن باش و دانشگاه علوم بهداشت استانبول.

این مجموعه امکانات غنی مانند رستوران، کافه، سپا، سونا، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، مرکز خرید، پذیرایی، جکوزی، بار، باغ، استخر، زمین بازی، پارکینگ، مناطق نشستن، اتاق جلسه، گالری های هنری، سیستم دوربین.امنیتی 24 ساعته و امنیت را ارایه می دهد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن است.

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن است.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن است.

تمام این آپارتمان های مدرن طرحی شده دارای پنجره های پی وی سی، کابین دوش، کفپوش لمینیت، نورافکن، کاغذ دیواری، درب فولادی، لوازم آشپزخانه، اتصال اینترنت، تهویه مطبوع و غیره هستند.

لطفا برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های در مجتمع با کیفیت عالی در باشاکشهیر، استانبول

آپارتمان / استانبول / باشاک شهیر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 205.800 €2+1 آپارتمان 279.400 €3+1 آپارتمان 393.000 €4+1 آپارتمان 680.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با ارتفاع کم و با منظره شاخ طلایی در ایوپ، استانبولآپارتمان های با ارتفاع کم و با منظره شاخ طلایی در ایوپ، استانبول200.600 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1ایوب / استانبولآپارتمان های فوق لوکس با چشم انداز دریا در پندیک استانبولآپارتمان های فوق لوکس با چشم انداز دریا در پندیک استانبول199.000 €3+1, 4+1 dp, 5+1 dp, 7+1 dpپندیک / استانبولدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبولدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول209.800 €ایوب / استانبولآپارتمان های فرست کلاس با موقعیتی ایده آل در استانبولآپارتمان های فرست کلاس با موقعیتی ایده آل در استانبول215.100 €1+1, 2+1, 3+1کادی کوی / استانبول