تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا

آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالارآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا, پلان ملک-5
قیمت از 43.000 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 24.07.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 52 m² - 185 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 3
 • 1, 2, 3
 • 10/2022
 • 9
 • در حال ساخت
 • 1.2 km
 • 1.5 km
 • 71 km
شماره ملک AYT-2094

3 دلیل اصلی برای خرید

• مفهوم هتل لوکس
• نزدیک به دریا
• قیمت های مناسب

آپارتمان های در آسایش هتل از یک پروژه لوکس املاک در آوسالار

این آپارتمانها در یک پروژه نخبه در آوسالار، یکی از بهترین مناطق تعطیلات آلانیا واقع شده است. ساحل اینجیکوم، معروف به شن و ماسه سفید، در این منطقه واقع شده است. آوسالار یکی از مناطق گردشگری در آنتالیا است که بیشترین توسعه را دارد. این پروژه لوکس کیفیت هتل را به خریداران ارائه می دهد.

این پروژه املاک و مستغلات از امکانات رفاهی و اجتماعی در فاصله پیاده روی قرار دارد. با جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها با دریا و ساحل 1.2 کیلومتر، از مرکز شهر 1.5 کیلومتر، از اردوگاه جنگلی اینجیکوم 3کیلومتر، از آلارحان 14کیلومتر، از مرکز شهر آلانیا 27 کیلومتر، از فرودگاه غازیپاشا 71کیلومتر و 105 کیلومتر از فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای یک استخر روباز با قسمت مخصوص کودکان، پارکینگ، استخر سرپوشیده (گرم)، زمین تنیس، زمین بسکتبال، زمین فوتبال، سینما، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، باغ، دوربین های امنیتی، زمین بازی کودکان و آسانسور است.

این آپارتمانهای آلانیا برای فروش دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، بالکن، تراس، انباری و اتاق رختکن هستند. علاوه بر این، این آپارتمان ها دارای یک ژنراتور مشترک، سطح سرامیک در آشپزخانه ها و حمام ها، لوازم بهداشتی نصب شده و محصولات آشپزخانه هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای پروژه لوکس در نزدیکی دریا در آوسالار، آلانیا

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهپارکینگدوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 43.000 €2+1 آپارتمان 60.000 €3+1 آپارتمان 87.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 24.07.2021 12:07:54

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلارآپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلار42.500 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریا41.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوهآپارتمان های آلانیا برای فروش در مجتمع ای با چشم انداز دریا و کوه43.000 €1+1, 2+1, 2+1 pntاوبا / آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیاآپارتمان های با نمای دریا نزدیک به سواحل معروف در آلانیا44.000 €Stdآوسالار / آلانیا