تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول

آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودارآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-9
قیمت از 1.556.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / اوسک اودار
 • 293 m² - 362 m²
 • 3+1, 4+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 04/2020
 • 3
 • آماده تحویل
 • 500 m
 • 37 km
شماره ملک IST-445

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز بسفر
•  آپارتمان های جادار و مدرن
• در فاصله پیاده روی از دریا

آپارتمان های در موقیعت خوب با نمای بسفر در اوسکودار

آپارتمان های مجلل در خط بسفر در اوسکودار، استانبول واقع شده است. اوسکودار یکی از بهترین نقاط در استانبول است که در آن می توانید هماهنگی شگفت انگیزی از طبیعت سبز و دریا را پیدا کنید. این منطقه فعالیت های اجتماعی و روزمره بسیاری را ارائه می دهد. برای مثال، شما می توانید صبحگاهی با منظره بسفر از جنگل مرتفع فتحی پاشا قدم بزنید و از دریا، از طبیعت سبز و هوای پاک لذت ببرید.

این آپارتمان در استانبول ترکیه به امکانات رفاهی اجتماعی و روزمره مانند پارک ها، موزه ها، اسکله، مارکیت ها و غیره نزدیک است. با جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 50 متر تا تونل پیاده روی زیردریایی کاباتاش - بشیکتاش، 100 متر تا مارماری، 500 متر تا دریا و تونل اوراسیا، 650 متر تا پارک حاجی بابا، 700 متر تا اسکله اوسکودار، 1 کیلومتر تا تأسیسات اجتماعی فاتیح پاشا، 5 کیلومتر تا مرکز خرید امار، 11 کیلومتر تا میدان تاکسیم، 20 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس اسنلر، 37 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن، 45 کیلومتر با فرودگاه استانبول فاصله دارد.

مدارس منطقه: کالج دوعان، دبیرستان خصوصی بیلفین اوسکودار، کالج دووعا، دبستان ، دبیرستان خصوصی بیری، مدرسه انگلیسی بیرتش لایف،  اسکاردار دانشگاه اوسکودار، دانشگاه مارمارا، دانشگاه بنیاد فاتیح سلطان محمت.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان خصوصی اوسکودار تورک، بیمارستان چعنر، بیمارستان خصوصی اوسکودار آنادولو، بیمارستان اجی بادام کدیکوی، بیمارستان خصوصی استانبول میدیپول، بیمارستان اجی بادام التونیزادی، بیمارستان خصوصی آکادمیک، بیمارستان دانشگاه بشکنت استانبول، بیمارستان چشم دنیاگوز.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید تپه نوتیلوس، مرکز خرید اکاسیا اجی بادام، مرکز خرید کپیتال، مرکز خرید چیتین کایا، مرکز خرید جواهیر.

این مجتمع مسکونی دارای مساحت 6.500 متر مربع متشکل از 4 بلوک و در کل  20 آپارتمان است. در این مجتمع یک استخر روباز، سونا، مرکز تناسب اندام، اتاق بخار، اتاق ماساژ، سرویس 24 ساعته امنیتی که توسط دوربین ها پشتیبانی میشود، یک مسجد کوچک و آسانسور وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، حمام، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

تمان این آپارتمان ها دارای لوازم آشپزخانه، کابین دوش، کابینت حمام، جکوزی، گرمایش کف، سیستم مخابره داخل ساختمان، سیستم هشدار امنیتی و سیستم هوشمند سازی کاملا اتوماتیک ساختمان است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول

آپارتمان / استانبول / اوسک اودار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 2.000.000 €4+1 آپارتمان 1.556.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبولآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول1.008.800 €بی اوغلو / استانبولآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبولآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول798.700 €3+1, 4+2بشیکتاش / استانبولآپارتمان هایی با طراحی مدرن و دید تنگه بسفر، در اوسکودارآپارتمان هایی با طراحی مدرن و دید تنگه بسفر، در اوسکودار1.575.800 €5+1اوسک اودار / استانبولویلای لوکس فروشی احاطه شده توسط جنگل در استانبولویلای لوکس فروشی احاطه شده توسط جنگل در استانبول1.849.500 €7+2شیله / استانبول