تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا

آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیکآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, یالووا / چینارجیک - videoآپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-1آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-2آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-3آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-4آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-5آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا, پلان ملک-6
قیمت از 33.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • یالووا / چینارجیک
 • 57 m² - 173 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1,2
 • 1,2
 • 2020
 • 6
 • آماده تحویل
 • 20 km
 • 50 mt
 • 110 km
شماره ملک YLV-023

3 دلیل اصلی برای خرید

• لذت زندگی در یک شهر ساحلی
• در فاصله پیاده روی از بندر کشتی، ساحل و مرکز شهر
• طیف گسترده ای از آپارتمان ها با قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمان های مقرون به صرفه نزدیک به امکانات رفاهی روزانه در چنارجیک

این آپارتمان های با کیفیت در چنارجیک، یالووا واقع شده اند. یالووا شهری ساحلی در نزدیکی دریای مرمره است و معمولاً توسط افرادی كه در بورسا و استانبول زندگی می كنند به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات ترجیح داده می شود. یالووا شهری است که امکان دسترسی آسان با بندر کشتی، بزرگراه ها و پل تازه ساخته شده عثمان غازی را فراهم می کند که فاصله بین یالووا و استانبول را 45 دقیقه رانندگی ایجاد می کند. این شهر دارای آب و هوای ملایم، مناطق مسکونی و صلح آمیز است و حتی اگر هر روز بزرگتر شود، هنوز هم برای بسیاری از مردم که تحت فشار جمعیت در استانبول قرار دارند، مانند یک کاخ دنج برای تعطیلات احساس می شود. اگر قصد خرید آپارتمان در یالووا را دارید، این فرصت را از دست ندهید.

این آپارتمان ها در مکان مناسب واقع شده اند، بنابراین از امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، دستگاه های خودپرداز، بیمارستان ها، دفاتر پست و مدارس در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمان ها 50 متر تا ساحل، 4 کیلومتر تا مرکز شهر چنارجیک، 5 کیلومتر تا اسکله بندر کشتی چنارجیک، 20 کیلومتر تا مرکز شهر یالووا، 22 کیلومتر تا اسکله بندر کشتی او دی او، 48 کیلومتر تا پل عثمان غازی، 68 کیلومتر تا مرکز شهر استانبول، 76 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا و 110 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از یک بلوک با 6 طبقه به شکل "L" ساخته شده است به طوری که هر آپارتمان در این پروژه از باغ، جنگل و منظره دریا برخوردار است. این مجموعه لوکس با استفاده از مواد مقاوم در برابر زلزله ساخته شده است. این مجموعه دارای ویژگی های لوکس مانند پارکینگ سرپوشیده (2 طبقه)، استخر شنا، 2 آسانسور، استخر کودکان، زمین بازی کودکان، باغ خوب نگهداری شده، مسیرهای پیاده روی، ورود کد عبور و سیستم امنیتی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند. (بعضی از آپارتمان های 2 خوابه دارای آشپزخانه جداگانه هستند)

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن هستند.

این آپارتمان ها با کیفیت بالا از ویژگی های داخلی لوکس مانند درب استیل، سیستم های داخلی ویدیویی، درب های چوبی، پنجره های دو جداره پی وی سی، کفپوش لمینت و سرامیک، دوش، زیرساخت گاز طبیعی، لوازم آشپزخانه، نورپردازی نقطه ای و لیدی برخوردار هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با چشم انداز عالی در نزدیکی ساحل در چنارجیک، یالووا

آپارتمان / یالووا / چینارجیک

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 33.600 €2+1 آپارتمان 76.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ملاک و مستغلات لوکس با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای در یالوواملاک و مستغلات لوکس با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای در یالووا29.900 €1+0, 1+1, 2+1مرکز / یالووا املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا املاک و مستغلات مقرون به صرفه با مفهوم هتل در یالووا37.700 €1+0, 1+1چینارجیک / یالوواآپارتمانهای با نام تجاریجدید در موقیعت خوب در یالوواآپارتمانهای با نام تجاریجدید در موقیعت خوب در یالووا46.900 €1+1, 2+1 dp, 3+1, 3+2, 3+1 dp, 4+2 dpچینارجیک / یالوواآپارتمانهای با نمای پانورمایی دریا در پروژه لوکس در یالوواآپارتمانهای با نمای پانورمایی دریا در پروژه لوکس در یالووا48.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dp, 5+1 dp, 6+1 dpجیفتلیکوی / یالووا