تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول

آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکرآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-5آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-6آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-7آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 78.300 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / آواجیکر
 • 79 m² - 342 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 dp, 5+2 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 01/2021
 • 7
 • در حال ساخت
 • 1.5 km
 • 50 km
شماره ملک IST-426

3 دلیل اصلی برای خرید

• پیاده روی تا مراکز خرید، بیمارستان ها، مدارس و هتل ها
• احاطه شده توسط برند های جهانی
• شانس بزرگ سرمایه گذاری

آپارتمان های مدرن در نزدیکی دریا در آوجیلار، استانبول

این آپارتمان ها در آوجیلار، استانبول واقع شده اند. آوجیلر دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی وهمچنین امکانات حمل و نقل را فراهم میکند. پروژه های لوکس فراوانی، مراکز خرید، بیمارستان ها، هتل ها و مدارس در منطقه وجود دارد. اگر می خواهید در استانبول آپارتمان بخرید، این پروژه یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شما است.  

آپارتمان های فروشی در آوجیلار استانبول در فاصله پیاده روی به بزرگ راه  E5 و TEM، ایستگاه دریایی آوجیلار، مراکز خرید و امکانات حمل و نقل مانند میتروبوس و میترو هستند. همچنین این  آپارتمان ها 1.5 کیلومتر با دریا و 50 کیلومتربا فرودگاه استانبول فاصله دارند.

این مجتمع متشکل از 2 بلوک، 124 آپارتمان و 15 املاک تجاری در مساحت 7.800 متر مربع دارای امکانات عالی مانند استخر سرپوشیده، آسانسور، اماکن اجتماعی، زمین بازی کودکان، پارکینگ داخلی و خارجی اتومبیل، سونا، سپا، اتاق بخار، حمام ترکی، مرکز ورزشی، باغی زیبا، مسیرهای پیاده روی، زمین بسکتبال، سوپر مارکت، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و امنیت است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک بالکن و یک بالکن سرپوشیده هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و 3 بالکن سرپوشیده هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، یک بالکن و 4 بالکن سرپوشیده هستند.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و 3 بالکن سرپوشیده هستند.

آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و 3 بالکن سرپوشیده هستند.

همه آپارتمان ها دارای سیستم گرمایشی مرکزی، کفپوش سرامیکی و لمینیت، تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، دوش و درب فولادی هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول

آپارتمان / استانبول / آواجیکر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 78.300 €2+1 آپارتمان 145.100 €3+1 آپارتمان 150.100 €4+1 آپارتمان 321.400 €5+1 آپارتمان 344.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های سرمایه گذاری در موقیعت خوب در علی بی کوی استانبول آپارتمان های سرمایه گذاری در موقیعت خوب در علی بی کوی استانبول 77.800 €2+1ایوب / استانبولاملاک فروشی ترکیه در مرکز شهر استانبولاملاک فروشی ترکیه در مرکز شهر استانبول77.100 €1+1, 2+1, 3+1کوچکچکمجه / استانبولآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری در محلی محبوب در استانبولآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری در محلی محبوب در استانبول78.800 €1+1, 2+1کاغذخانه / استانبولآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ78.800 €1+1, 2+1, 3+1ایوب / استانبول