تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول

آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکرآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-5آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-6آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-7آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 71.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / آواجیکر
 • 79 m² - 177 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 2, 4, 5
 • 12/2020
 • 7
 • در حال ساخت
 • 1.5 km
 • 50 km
شماره ملک IST-426

3 دلیل اصلی برای خرید

• پیاده روی تا مراکز خرید، بیمارستان ها، مدارس و هتل ها
• احاطه شده توسط برند های جهانی
• شانس بزرگ سرمایه گذاری

آپارتمان های مدرن در نزدیکی دریا در آوجیلار، استانبول

این آپارتمان ها در آوجیلار، استانبول واقع شده اند. آوجیلر دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی وهمچنین امکانات حمل و نقل را فراهم میکند. پروژه های لوکس فراوانی، مراکز خرید، بیمارستان ها، هتل ها و مدارس در منطقه وجود دارد. اگر می خواهید در استانبول آپارتمان بخرید، این پروژه یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شما است.  

آپارتمان های فروشی در آوجیلار استانبول در فاصله پیاده روی به بزرگ راه  E5 و TEM، ایستگاه دریایی آوجیلار، مراکز خرید و امکانات حمل و نقل مانند میتروبوس و میترو هستند. همچنین این  آپارتمان ها 1.5 کیلومتر با دریا و 50 کیلومتربا فرودگاه استانبول فاصله دارند.

مدارس این منطقه: دانشگاه استانبول گلیشیم، دانشگاه استانبول آوجیلار کمپوس ، کالج آوجیلار دوگا، کالج اوقیانوس آوجیلار و دبیرستان خصوصی فنی و حرفه ای چیزگی.

بیمارستانهای منطقه: مدیکانا آوجیلار،  مرکز پزشکی ورا، مرکز بهداشت دندانپزشکی آوجیلار، مرکز بهداشت چشم آسیا، بیمارستان آوجیلار، بیمارستان چشم دوزآی.

مراکز خرید در این منطقه: پیلیجان مال، مرکز خرید توریم، مارمارا پارک و فروشگاه منسوجات خانگی اوزدیلیک پرلاویستا.

این مجتمع متشکل از 2 بلوک، 124 آپارتمان و 15 املاک تجاری در مساحت 7.800 متر مربع دارای امکانات عالی مانند استخر سرپوشیده، آسانسور، اماکن اجتماعی، زمین بازی کودکان، پارکینگ داخلی و خارجی اتومبیل، سونا، سپا، اتاق بخار، حمام ترکی، مرکز ورزشی، باغی زیبا، مسیرهای پیاده روی، زمین بسکتبال، سوپر مارکت، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و امنیت است.

3 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 1 خوابه 79 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک بالکن و یک بالکن سرپوشیده است.

آپارتمان های 2 خوابه 123 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و 3 بالکن سرپوشیده است.

آپارتمان های 3 خوابه 177-148 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، یک بالکن و 4 بالکن سرپوشیده است.

همه آپارتمان ها دارای سیستم گرمایشی مرکزی، کفپوش سرامیکی و لمینیت، تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، دوش و درب فولادی هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با طراحی مدرن و با کیفیت در استانبول

آپارتمان / استانبول / آواجیکر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 71.000 €2+1 آپارتمان 116.500 €3+1 آپارتمان 134.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبولآپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبول70.500 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمان لوکس در مجتمعآپارتمان لوکس در مجتمع70.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری در مکانی مطلوب در استانبولآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری در مکانی مطلوب در استانبول72.600 €1+1, 2+1فاضی عثمان پاشا / استانبولآپارتمانهای معاصر استانبول در کنار طبیعتآپارتمانهای معاصر استانبول در کنار طبیعت72.900 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1عمرانیه / استانبول