تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا

آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت از 72.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / لارا
 • 100 m² به 250 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 2017
 • 3
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 2 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-656

آپارتمان اختصاصی آنتالیا در محله لوکس در لارا

این آپارتمان ها آماده تحویل در لارا، آنتالیا واقع شده است. این منطقه به شدت از موقعیت مطلوب برخوردار است. لارا با مکان های جذاب زیادی مانند پارک فالس و سواحل بسیار دوست داشتنی است. این منطقه ایده آل برای زندگی در تمام طول سال با فرصت های حمل و نقل، امکانات تابستانی و نزدیک به فرودگاه میباشد.

در فاصله ی پیاده از این آپارتمانهای لوکس در لارا دارای امکانات اجتماعی و محلی مانند مدارس، مهد کودک، دفاتر پست، بانکها، دستگاههای خودپرداز، بازارها، مغازه ها، بازارهای عمومی، کافه ها، رستوران ها، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس است. این آپارتمان ها در یک مکان بسیار سودمند قرار گرفته است، زیرا بسیار نزدیک به نقاط مهم میباشد. شما می توانید در عرض 1 دقیقه به نزدیکترین مرکز خرید و بیمارستان، در 5 دقیقه به پارک دودن و سواحل لارا و 10 دقیقه به فرودگاه بین المللی آنتالیا دسترسی پیدا کنید.

این آپارتمان عالی در یک مجموعه طراحی شده دارای 4 بلوک و 69 آپارتمان است. این مجموعه در 7000 متر مربع مساحت بنا شده است. بسیاری از ویژگی ها مانند ساخت کنترل حسابرسی و ساختار بتن مسلح مقاومت در برابر زلزله در این مجموعه استفاده شده است. همچنین امکانات زیادی از قبیل استخر شنا در فضای باز، استخر کودکان، پارکینگ سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام، باغ وسیعی، زمین بازی کودکان، آسانسور، ژنراتور، خدمات امنیتی 24 ساعته و دوربین وجود دارد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 100-120 با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن. (برخی از آپارتمان ها دارای یک حمام اختصاصی و یک اتاق رختکن هستند.)

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 250 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی، بالکن و تراس است.

هریک از این آپارتمانها با کیفیت عالی دارای درب فلزی، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، عایق حرارتی و صدا، زنگ سرقت، آیفون تصویری، زیرساخت های تهویه مطبوع و زیرساخت های ماهواره هستند. دیگر آپارتمانهای فروش در آنتالیا را بررسی کنید.

ویژگی های عمومی آپارتمان با طراحی زیبا در لارا در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 72.700 €3+1 آپارتمان 134.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک شیک برای فروش در کنییالتیاملاک شیک برای فروش در کنییالتی72.500 €1+1, 2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاجاسمین رزیدنس 7جاسمین رزیدنس 772.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاخانه های مقرون به صرفه نزدیک ساحل آنتالیا در ترکیهخانه های مقرون به صرفه نزدیک ساحل آنتالیا در ترکیه73.000 €1+1, 2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیهآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه74.000 €1+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم