تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول

آپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزوآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - video
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیلیکدوزو
 • 92 m² - 141 m²
 • 2+1
 • 1, 2
 • 1
 • 2018
 • فروخته شد
 • 6 km
 • 57 km
شماره ملک IST-450

 

3 دلیل اصلی برای خرید

• تحویل فوری، سند فوری
• آپارتمان های بزرگ با مفهوم خانوادگی 
• چشم انداز باشکوه

آپارتمان های مدرن آماده تحویل در بیلیکدوزو، استانبول

این آپارتمان های لوکس در بیلیکدوزو، استانبول واقع شده است. بیلیکدوزو منطقه ای است که در ضلع غربی استانبول واقع شده است. این شهر به دلیل داشتن خانه در پروژه های مسکن انبوه و مجتمع های ساختمانی مجلل و همچنین اقامتگاه ها شناخته شده است. حمل و نقل به راحتی در دسترس همه امکانات روزانه و نیازهای اجتماعی است.

این آپارتمان های فروشی در استانبول 2 دقیقه با نزدیکترین بیمارستان و رستوران ها، 8 دقیقه با نزدیکترین مراکز خرید، 3 کیلومتر از جاده اتصال ای-5، 6 کیلومتر از دریا، 7 کیلومتر با غرب استانبول مرینا پلاژ و 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان بیلیکدیزو کلن، بیمارستان دولتی بیلیکدوزو، بیمارستان بین المللی مدیکانا استانبول، مرکز پزشکی جراحی اجی بادام بیلیکدوزو، ، بیمارستان میدلایف بیلیکدوزو، بیمارستان ریاپ استانبول.

مدارس منطقه: دانشگاه بیلیکدوزو بیکنت کمپوس، دبیرستان علوم اجتماعی ولی مومیر گولر، دبستان گلپنار یشیلکنت، دبیرستان فنی و حرفه ای بیلیکدوزو، دانشگاه آنادولوبیلیکدوزو بوروسو، کالج چنار.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید بیلیکدوزو میگروس، استانبول اوتلیت پارک، مرکز خرید پردایس، مرکز خرید بلجیوم، مرکز سورمن.

این مجتمع دارای ویژگی های بسیاری از قبیل سیستم امنیتی کامل با دوربین، محوطه پارکینگ داخلی برای هر آپارتمان، باغ خوب طراحی شده و ژنراتور است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2+1 دارای یک اتاق نشیمن، یک یا آشپزخانه اوپن و یا جداگانه و یک حمام هستند. (یکی از آنها حمام اختصاصی نیز دارد.)

آپارتمان های 4+1 دارای یک اتاق نشیمن، یک اتاق رختکن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی و یک  بالکن است. 

لین آپارتمان ها مجهز به تهویه هوا، آشپزخانه ویژه با مجموعه داخلی و سیستم گرمایشی هستند.

لطفا برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با منظره ای برجسته در بیلیکدوزو، استانبول

در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی41.400 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول با انتخاب گسترده ای از امکاناتآپارتمانهای استانبول با انتخاب گسترده ای از امکانات43.000 €Stdاسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت44.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبولآپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبول46.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول