تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا

آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاکآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-9
قیمت از 135.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 67 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2016
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 20 m
 • 25 km
شماره ملک ALN-244

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک ساحل
• در مرکز کارگیجاک
• استاندارهای یک زندگی آرام

آپارتمان آماده تحویل با استخر بی نهایت در کارگیجاک

این آپارتمان های لوکس در کارگیجاک در آلانیا در یک منطقه مشهور است. کارگیجاک منطقه ای معروف به سواحل شنی و آب های روشن است. ین منطقه که توسط مناطق سرسبز احاطه شده است با دسترسی آسان به مرکز آلانیا و حمل و نقل عمومی میباشد. اگر بخواهید این را آپارتمان را در آلانیا در ترکیه خریداری کینید، منطقه ای بسیار مناسب است. این آپارتمان ها در آلانیا 20 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا مرکز شهر، 25 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا-گازیپاشا و 700 متر تا مراکز خرید میباشد.

این مجتمع مسکونی با منظره دریا در زمینی به مساحت 4.291 متر مربع بنا شده است. مجموعه شامل 2 بلوک و 60 آپارتمان لوکس میباشد. این مجموعه دارای آپارتمان 1 و 2 خوابه و دوبلکس پنت هاوس 2 و 3 خوابه است. تمام اینآپارتمان ها در این مجتمع دارای مزایایی با دید دریای مدیترانه ای میباشد.

این مجتمع کنار ساحل با امکانات زیادی از قبیل لابی، استخر بی نهایت، تراس آفتابی، استخر سرپوشیده، سرایداری، پارکینگ خودرو، پارکینگ نگهبانی، زمین بازی کودکان و استخر، مرکز تناسب اندام، اتاق بخار، سونا، اتاق ماساژ، حمام ترکی، ژنراتور، اتاق بازی با بیلیارد و تنیس روی میز، رستوران، کافی شاپ، استخر شنا، مینی سینما، مینی باشگاه، باربیکیو، اینترنت وای فای با امکانات عمومی، آسانسور، سیستم امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان لوکس وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 67-88 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 125-144 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن است. (آپارتمان 2 اتاق خوابه در طبقه زیرزمین دارای تراس خصوصی است.)

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس 141-152 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجلل، توالت، حمام، بالکن و تراس است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 165-270 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه باز، 1 یا 2 حمام، یک حمام اختصاصی، بالکن و 1 یا 2 تراس است. (برخی از 3 اتاق خوابه های دوبلکس دارای یک وان حمام، سونا و یک اتاق رختکن میباشند.)

آپارتمان فوق العاده لوکس در کارگیجاک، مجهز به امکانات بسیار مانند درب فولادی، اینترکام ویدیو، لوازم آشپزخانه، کالاهای سفارشی، پنجره دو جداره پی وی سی، آنتن ماهواره، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، کابینت های دوش، کفپوش کاشی سرامیک، نورافکن، درب های کشویی به بالکن، آب گرمکن برقی فوری و حمام جکوزی در حمام در اتاق مستر میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمانی واقع شده در ساحل در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامقابل ساحلبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 135.000 €2+1 آپارتمان 239.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با طراحی مدرن نزدیک به ساحل در آلانیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن نزدیک به ساحل در آلانیا130.000 €2+1جیکجیلی / آلانیاآپارتمان های با کیفیت بالا در 600 متری ساحل در محموتلار، آلانیاآپارتمان های با کیفیت بالا در 600 متری ساحل در محموتلار، آلانیا128.000 €2+1مهموتلار / آلانیاآپارتمان منحصر به فرد با منظره پانورامیک دریا در آلانیا کارگیجاکآپارتمان منحصر به فرد با منظره پانورامیک دریا در آلانیا کارگیجاک135.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمانهای دوبلکس آلانیا با نمای کم نظیر دریاآپارتمانهای دوبلکس آلانیا با نمای کم نظیر دریا137.500 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیا