تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی

ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجهویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-1ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-2ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-3ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-4ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-5ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-6ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-7ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-8ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-9ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-10ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-11ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-12ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-13ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-14
قیمت از 740.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 410 m² - 900 m²
 • 5+1, 6+2, 8+2, 10+2
 • 09/2015
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 36 km
شماره ملک IST-220

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل

• دید دریاچه

• با کیفیت درجه یک

ویلاهایی با دیوارهای سنگی و در هم تنیده با طبیعت با شکوه در بیوکجکمجه

ویلاهای مجزای واقع در بیوکجکمجه که با طبیعت گره خورده اند. بیوکجکمجه بر بستر دریاچه بیوکجکمجه و در ساحل دریای مرمره در سمت اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه میزبان مراکز شناخته شده ترکیه مانند مرکز فرهنگی آتاتورک و نمایشگاه تیویاپ و مرکز کنگره است. شما خط ساحلی زیبا و سواحل دلنشین، بسیاری از فروشگاهها، تاترها، مراکز فرهنگی، پارک ها و تمام امکاناتی که برای زندگی روزانه نیاز دارید را در بیوکجکمجه می توانید پیدا کنید.

این ویلاهای مستقل در استانبول با استخر اختصاصی نزدیک به مسیرهای مهم رفت و آمد مانند بزرگراه های ای-5 و تی ای ام، مسیرهای اتصال سومین فرودگاه و پل و بزرگترین پروژه قرن 21 " کانال استانبول" قرار دارند. همچنین، در کنار موسسات آموزشی، بیمارستان ها، مراکز خرید، باشگاه سوارکاری، مراکز ورزشهای آبی و اسکله واقع شده اند. این ویلاها 6 کیلومتر با مرکزنمایشگاهی تیویاپ و مرکز کنگره، 36 کیلومتر تا فرودگاه استانبول، 8 کیلومتر با مرکز خرید آکباتی، 11 کیلومتر تا مرکز ورزشهای آبی دلفین و 4 کیلومتر تا دریاچه بیوکجکمجه فاصله دارند.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان آجی بادام، بیمارستان خصوصی کولان، بیمارستان خصوصی تی ای ام، بیمارستان آلمانی باهچهشهیر، بیمارستان لیو، بیمارستان مدیکانا پارک ، بیمارستان خصوصی ریاپ و بیمارستان خصوصی دوگا.

مدارس این ناحیه: کالج دوگا، کالج آلکو، مدارس مف، مدارس ایسیک، کالج باهچهشهیر، موسسات آموزشی بیلفن، کالج کولتور 2000، کالج اوکیانوس، کالج یلدیزلار، مدارس مکتبیم هادیمکوی، مو کالج بیوکجکمجه ، مدرسه ارتباط بین المللی استانبول، دانشگاه بیکنت و دانشگاه آرل.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید آکباتی، بازار استانبول، مرکز خرید مرمره پارک، مرکز خرید پرلاویستا، بازار پرستیژ، بازار توریوم، کاده فلور، بازار هیل پارک باهچهشهیر، برج ستاره، مرکز نویا، میگروس بیلیک دوزو، بیلیجیوم، آتیروس، رال ، مترو، کوچتاش، باوهاوس و ورده مولینو.

این ویلاهای یک طبقه طیف گسترده ای از امتیازات را برای زندگی و در سه فاز در زمینی به مساحت 1.068.000 متر مربع ارایه می کنند. این مجموعه دارای 68.000 متر مربع مساحت و 450.000 متر مربع زیربنا هستند. این مجتمع متشکل از 187 ویلا در 9 نوع مختلف بین 229 متر مربع و 694 متر مربع است. این ویلاهای لوکس مجزا بسیاری از امکانات رفاهی مانند تراس رو به دریاچه، آبنما، 2 کیلومتر مسیرهای پیاده روی و دویدن، سالن های ورزشی سرپوشیده، سالن بدنسازی، اسکواش و تنیس، زمین فوتبال، والیبال و بسکتبال، تنیس روی میز، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، آبگرم، استخر سرپوشیده، فضای پیک نیک و باربکیو، ژنراتور، هیدروفور، مخزن آب، خدمات فنی، مدیریت سایت، خدمات اورژانس 24/7، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی را دارا هستند.

این ویلاهای بزرگ مستقل با حس نوستالژیک از بالاترین کیفیت مواد و مارک های لوکس برخوردارند. این ویلاها در قیاس با سایر پروژه ها ازامتیازات بیشتری برخوردارند. یک میدان بزرگ روستایی، فروشگاه رفاه روستایی، کافی شاپ و کتابخانه، بازار با 16 فروشگاه و پارکینگ برای 100 خودرو، درختان زیتون، تاکستان، چشم اندازی بزرگ با40 نوع گیاه و کافه و بار با دید دریا و دریاچه در این مجموعه وجود دارند. همچنین شما می توانید میوه ها و سبزیجات خود را در باغ خود به مساحت 1250 تا 3500 متر مربع پرورش دهید.

3 نوع ویلا در این مجموعه عظیم وجود دارد

ویلاهای 4+1 با متراژ 230 مترمربع، اتاق نشیمن، آشپزخانه، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، یک سرویس بهداشتی در اتاق مستر، تراس و 1550 متر مربع باغ هستند.

ویلای 6+1 با متراژ 385 متر مربع، یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه، 3 حمام، حمام در اتاق مستر، سونا، اتاق رختکن، انباری، 2 اتاق تعمیرات، 30 متر مربع باغ داخلی، تراس، 2000 متر مربع باغ و گاراژ هستند.

ویلاهای 6+2 با متراژ 432-560 متر مربع.

همه ویلاهای جنوبی با ارتفاع سقف 5 متر در بیوکچمجه استخر اختصاصی، تراس برای آفتاب گرفتن، گاز طبیعی، فیبر زیرساخت های فیبر نوری، آنتن ماهواره ای، تهویه مطبوع، درب فولادی و سنسور آتش و دود دارند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی

ویلا / استانبول / بیوکچکمجه

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

5+1 ویلا 740.300 €6+1 ویلا 789.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 22.12.2020 15:18:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های با نمای دریا در فاصله پیاده روی از امکانات در استانبولویلا های با نمای دریا در فاصله پیاده روی از امکانات در استانبول622.000 €5+1, 7+2بیلیکدوزو / استانبولویلا های مجلل در هم تنیده با طبیعت در بیکوز، ریواویلا های مجلل در هم تنیده با طبیعت در بیکوز، ریوا293.300 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1بیکوز / استانبولخانه های ییلاقی با آشپزخانه و باغ خصوصی در بیلیکدوزوخانه های ییلاقی با آشپزخانه و باغ خصوصی در بیلیکدوزو759.600 €5+2, 6+2, 7+2بیلیکدوزو / استانبولویلا های مجزا با استخر و باغ اختصاصی در استانبولویلا های مجزا با استخر و باغ اختصاصی در استانبول789.600 €5+1, 6+1بیوکچکمجه / استانبول