تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا

خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکزخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-9خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-10خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-11خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-12خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-13خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-14خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-15خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-16خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-17خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-18خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-19خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-20خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-1خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-2خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-3خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-4خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-5خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-6خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا, پلان ملک-7
قیمت از 419.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 300 m² - 600 m²
 • 3+1 Triplex
 • 3, 4
 • 3, 4
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 60 mt
 • 40 km
شماره ملک ALN-414

3 دلیل اصلی برای خرید

• بسیار نزدیک به امکانات اجتماعی و روزانه
• در موقعیتی آرام و تابش نور خورشید در تمام روز
• طراحی سازگار با محیط زیست و کیفیت ساخت بالا

خانه هایی دوستدار محیط زیست با باغ خصوصی نزدیک به امکانات اجتماعی در آلانیا

خانه های فروشی در مرکز آلانیا واقع شده است. آلانیا یکی از مقاصد تفریحی زیبا در ترکیه است. این یک سبک زندگی زیبا با طبیعت شگفت انگیز احاطه شده است که با منظره مدیترانه و ساختار تاریخی آمیخته شده است.

این خانه های فروشی در آلانیا 60 متر تا ساحل (بندر آلانیا)، 50 متر تا نزدیکترین مدرسه، 1 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، 1.5 کیلومتر تا قلعه آلانیا و غار داملتاش، 40 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا قاضی پاشا و 120 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 8000 متر مربع ساخته شده و دارای 5.200 متر مربع فضای سبز است. این مجموعه شامل 13 خانه مستقل و نیمه مستقل با 3 طبقه است. این هتل دارای بسیاری از ویژگی ها مانند استخر روباز 72 متر مربعی و 202 متر مربع محوطه حمام آفتاب، باغ خصوصی با طراحی زیبا با نمای خلیج آلانیا، 475 متر مربع پارکینگ داخل خانه با سیستم درب اتوماتیک کنترل شده، آسانسور، انباری برای هر خانه، ژنراتور و اتاق تناسب اندام می باشد.

توجه: این خانه در آلانیا دارای استخر روباز خصوصی است.

3 نوع خانه موجود در این مجموعه وجود دارد

خانه های 3 خوابه نوع ب، نیمه مستقل(دوقلو) دارای فضای داخلی 300 متر مربع هستند.

در طبقه زیرزمین؛ یک آشپزخانه مجزا، اتاق تلویزیون و سینما 56 متر مربعی، یک سالن بدن سازی و یک اتاق بازی، سونا، اتاق رختشویی، حمام، توالت وجود دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه و یک تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، اتاق رختکن، حمام اختصاصی و حمام وجود دارد.

در زیرشیروانی؛ یک اتاق خواب، حمام اختصاصی و بالکن وجود دارد.

خانه های مستقل 3 خوابه نوع آ، دارای فضای داخلی 600 متر مربع هستند.

در طبقه زیرزمین؛ یک اتاق بزرگ وجود دارد که از آن برای اتاق تناسب اندام یا اتاق سینما و تلویزیون یا اتاق بازی میتوان استفاده کرد. (فضایی برای ساخت حمام، سونا و حمام ترکی وجود دارد اما هنوز ساخته نشده است. در صورت تمایل مشتری انجام خواهد شد.)

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، اتاق رختکن، حمام اختصاصی، حمام و بالکن وجود دارد.

در زیرشیروانی؛ یک اتاق خواب، حمام اختصاصی و بالکن وجود دارد.

خانه 3 اتاق خواب آلانیا دارای فضای داخلی 600 متر مربع است.

در طبقه زیرزمین؛ یک اتاق بزرگ وجود دارد که از آن برای اتاق تناسب اندام یا اتاق سینما و تلویزیون یا اتاق بازی استفاده می کند. (فضای حمام، سونا و حمام ترکی وجود دارد اما هنوز انجام نشده است. در صورت تمایل مشتری انجام خواهد شد.)

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، اتاق رختکن، حمام اختصاصی، حمام و بالکن وجود دارد.

در زیرشیروانی؛ یک اتاق خواب، حمام اختصاصی و بالکن وجود دارد.

توجه: در فضای داخلی خانه های نوع آ و خانه آلانیا، مانند سنگ مرمر و کاشی وجود دارد. کاستی ها طبق خواسته مشتری انجام می شود. هزینه ها در قیمت خانه گنجانده شده است.

این خانه های فروشی در آلانیا دارای پنجره های دو جداره، عایق صدا و گرما، تهویه مطبوع، سیستم آنتن ماهواره، درب فلزی، سیستم محافظت از سارق، نورافکن، آشکارساز دود و آتش، سیستم خانه هوشمند، سیستم گرمایش کف برقی است. خلاصه، این یک فرصت عالی برای خرید خانه با بالاترین کیفیت در مکان پر جنب و جوش در آلانیا خواهد بود.

ویژگی های عمومی خانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا

ویلا / آلانیا / مرکز

استخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)باغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 419.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خرید ویلای جدید فروشی در آلانیاخرید ویلای جدید فروشی در آلانیا402.000 €3+1کارکیجاک / آلانیاویلا با منظره دریا در آلانیا با استخر و باغ خصوصیویلا با منظره دریا در آلانیا با استخر و باغ خصوصی384.200 €3+1, 4+1کوناکلی / آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیا445.000 €4+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیا465.000 €5+1 dp, 7+1 Triplexکارکیجاک / آلانیا