تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه

آپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستلآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه, آلانیا / کاستل - video
قیمت از 219.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 115 m² - 190 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 02/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 7 km
 • 30 mt
 • 34 km
شماره ملک ALN-315

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساحلی بودن
• فاصله چند دقیقه ای تا امکانات اجتماعی
• منظره دریا و طبیعت

آپارتمانهای با دید دریا و طبیعت، ارایه دهنده استانداردهای یک زندگی آرام در آلانیا، کستل

این آپارتمانهای درجه یک دارای موقعیتی عالی در آلانیا، کستل هستند. این منطقه بدلیل سواحل پرچم آبی، فضای سبز، امکانات سرگرمی اجتماعی و دسترسی آسان به تمام مناطق معروف است. اخیرا این منطقه با ویژگی های جذاب خود، محبوب ترین منطقه برای سرمایه گذاران خارجی است. اگر شما بخواهید آپارتمانی با بازگشت بالای سرمایه گذاری خریداری کنید، آلانیا به شما گزینه های گوناگونی را ارایه می دهد.

این آپارتمان های ساحلیفروشی  در آلانیای ترکیه، به تمام امکانات اجتماعی نزدیکند. این آپارتمانها در 34 کیلومتری فرودگاه قاضی پایاشای آلانیا، 7 کیلومتری مرکز آلانیا و 133 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار دارند.

این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک و دز بلوک 5 طبقه است. مساحت زمین 3.500 متر مربع میباشد. این مجتمع دارای استخر شنا روباز، پارکینگ سرپوشیده، نگهبانی 24/7، باربیکیو، تنیس روی میز، سونا، حمام ترکی، استخر دوش، سالن نمایش پلی استیشن، مینی سینما و باغ طراحی شده است. همچنین دارای آپارتمان دوبلکس3+1 فوق العاده لوکس در سقف با استخرهای خصوصی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، توالت، بالکن و تراس هستند.

آپارتمان های 3 اتاق خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، بالکن و 1 یا 2 تراس هستند.

آپارتمان های 4 اتاق خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس هستند.

این آپارتمان های رو به دریا و طبیعت برای راحتی زندگی شما به طراحی با کیفیت مجهز هستند. این آپارتمان های ساحلی، راحتی یک هتل را برای شما فراهم می کنند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه

آپارتمان / آلانیا / کاستل

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 219.000 €3+1 آپارتمان 279.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.06.2021 14:29:06

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروشآپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروش216.600 €1+1, 2+1, 2+2 pent., 3+1 pent., 3+2 pent.کوناکلی / آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا206.000 €2+1, 3+1dpمرکز / آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا235.000 €4+1مرکز / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا239.000 €5+1اوبا / آلانیا