تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا

املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستلاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-3املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-4املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-5املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-6املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-7املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-8املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-9املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-10املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-11املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-12املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-13املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-14املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-15املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-16املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-17املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا, پلان ملک-18
قیمت از 95.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 46 m² - 160 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2, 3
 • 06/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 50 m
 • 29 km
شماره ملک ALN-435

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمانهای ساحلی
• طراحی خلاق
• آپارتمان های لوکس

املاک و مستغلات جذاب کیستیل نزدیک به مرکز آلانیا

این املاک و مستغلات با طراحی مدرن در یک ساحل دریایی مدیترانه ای خارق العاده در محله کستل در آلانیا واقع شده است. کستل یکی از مکانهای دیدنی آلانیا است و دارای ساحل شنی به طول 2 کیلومتر است. این شهر به لطف چیدمان برنامه ریزی شده اش، زندگی آرام و محاصره شده در طبیعت شگفت انگیز و دور از ترافیک را فراهم می کند. کستل مکانی ایده آل برای لذت بردن از جذابیت های دریای مدیترانه است.

این املاک و مستغلات ساحلی در آلانیا تنها چند قدم از مارکیت ها، رستوران ها، پارک ها، مراکز خرید، بازارهای عمومی و ساحل فاصله دارد. نزدیکترین مرکز خرید 150 متر، 50 متر با نزدیکترین کافه و رستوران، 6 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 2.5 کیلومتر تا مراکز بزرگ خرید، 29 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا گازی پاشا و 29 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از یک بلوک با 6 طبقه در کنار دریا تشکیل شده است. این مجتمع دارای بسیاری از ویژگی های مشترک مانند یک مرکز تناسب اندام، سونا، استخر، محوطه آفتاب گرفتن، باغ با طراحی زیبا، مناطق نشسته، پارکینگ اتومبیل و خدمات امنیتی 24/7 است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دو خوابه دوبلکس باغ دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و تراس باغ است. (برخی از دوبلکس باغ 2 خوابه دارای تراس باغ و بالکن هستند.)

آپارتمان های 2 خوابه دوبلکس سقف دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، یک سرویس بهداشتی اختصاصی، 2 حمام، یک بالکن و یک تراس سقف یا 2 تراس سقف هستند.

املاک و مستغلات آلانیا برای فروش دارای طراحی مدرن است و مجهز به درب فولادی، دوش، پی وی سی دو جداره، سیستم های تلویزیون ماهواره ای، کفپوش های سرامیکی و لمینیت و غیره است. همه آپارتمان ها دارای منظره عالی دریا و طبیعت هستند و با موقعیت مناسب آنها از نور روز در تمام طول روز بهره مند می شوند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کاستل

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7باغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 95.000 €2+1 آپارتمان 138.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.08.2020 14:56:29

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوباآپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوبا94.000 €1+1, 2+1, 3+1اوبا / آلانیاآپارتمان آماده تحویل در آلانیاآپارتمان آماده تحویل در آلانیا91.000 €2+1, 3+1, 4+1مهموتلار / آلانیاآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلارآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلار95.000 €1+1مهموتلار / آلانیااملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیااملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا95.000 €2+1, 4+1 dpتوسمور / آلانیا