تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت

ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, استانبول / بیوکچکمجهویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, استانبول / بیوکچکمجه - videoویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-1ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-2ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-3ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-4ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-5ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-6ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-7ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-8ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-9ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-10ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-11ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-12ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-13ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-14ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-15ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-16ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-17ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-18ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-19ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-20ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-21ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر داخلی-22ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر مراحل ساخت-3ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر مراحل ساخت-4ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, تصاویر مراحل ساخت-5ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-1ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-2ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-3ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-4ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-5ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت, پلان ملک-6
قیمت از 267.500 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 250 m² - 270 m²
 • 4+2
 • 3
 • 4
 • 05/2020
 • 3
 • در حال ساخت
 • 2 km
 • 57 km
شماره ملک IST-386

3 دلیل اصلی برای خرید

• 5 دقیقه رانندگی تا دریا
• خانواده پسند
• ویلاهای نورگیر رو به جنوب

ویلاهایی با رانندگی 5 دقیقه ای تا دریا در وسط منطقه آرام بیوکچکمجه

ویلا های خانوادگی که در بیوکچکمجه واقع شده اند و با ماشین به دریا نزدیک هستند. این منطقه توسط فضای سبز احاطه شده و از زندگی آرامی برخوردار است. همچنین بیوکچکمجه، یکی از مهم ترین و مدرن ترین مناطق استانبول است. اگر میخواهید ویلایی در استانبول بخرید، بیوکچکمجه یک انتخاب عالی برای شماست.

این ویلاها در استانبول 2 کیلومتر تا اسکله گوزلجه، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 10 کیلومتر تا متروبوس، دانشگاه کدیر هاشمی و مرکز نمایشگاهی تیویاپ، 7 کیلومتر تا بندر بودو، 9 کیلومتر تا اسکله بیوکچکمجه، 5 کیلومتر تا دانشگاه آرل، 13 کیلومتر با مرکز تجاری بیلیکدوزو مارمارا پارک، 6 کیلومتر تا کمربندی کمبورگاز- تی ای ام، 10 کیلومتر تا جاده چاتالجا- تی ای ام و 4 کیلومتر تا مدرسه دوگا گوزلجه، دانشگاه بیکنت فاصله دارند.

بیمارستان ها در این منطقه: مرکز پزشکی مدیسل، بیمارستان اوبا مدیکال، بیمارستان خصوصی استانبول، مرکز مراقبت ویژه ویژه استانبول و مرکز مراقبت معلولین استانبول.

مدارس در این ناحیه: دانشگاه بیکنت، دانشگاه آرل، دانشگاه کدیر هاشمی، مدارس دوگا گوزلجه، پردیس میماروبای کالج باهچهشهیر، کالج جهانگیر، کالج اوکیانوس و موسسات آموزشی معمار سینان.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید پرستیز، مرکز خرید کرنجی، مرکز خرید کمبورگاز ایی یاشام، مرکز خرید تپه کنت و مرکز خرید آیمرکز.

این مجتمع مسکونی ویلایی در 10.000 متر مربع ساخته شده و در مجموع 28 ویلای خصوصی با 4+2 و 5+2 دارد. این مجموعه با 65 فضای سبز، فضای یک زندگی سالم و جادار را ایجاد می کند. این پروژه از امکانات بسیاری از قبیل استخر شنا در فضای باز، استخر کودکان، سونا، حمام فین، مرکز تناسب اندام و ورزش، پارکینگ سرپوشیده، سیستم دوربینهای امنیتی 24 ساعته و نگهبانی برخوردار است.

انواع خانه ها 

خانه ۹های 2+4.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، بالکن و باغ خصوصی با تراس قرار دارد.

در طبقه اول؛ 4 اتاق خواب، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و 2 بالکن قرار دارد.

در طبقه بالا؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق خواب، یک حمام و تراس قرار دارد.

این ویلاهای فروشی در استانبول مجهز به درب فولادی، آب گرم مرکزی، سیستم خانه هوشمند، گرمایش از کف، لوازم آشپزخانه، رختکن، پنجره های گسترده، گاز شهری، سیستم تلویزیون ماهواره ای و باغ خصوصی می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

استخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 267.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبولاملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول257.000 €3+1, 4+1باشاک شهیر / استانبولآپارتمانهای معاصر روبه روی بزرگراه در استانبولآپارتمانهای معاصر روبه روی بزرگراه در استانبول255.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای نزدیک خیابان استقلال در بیوگلوی استانبولآپارتمانهای نزدیک خیابان استقلال در بیوگلوی استانبول269.400 €1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpبی اوغلو / استانبولآپارتمان لوکس در موقعیت عالی در استانبول آپارتمان لوکس در موقعیت عالی در استانبول 276.800 €1+1, 3+1بی اوغلو / استانبول