تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس

املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریهاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, بلک / قدریه - videoاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, پلان ملک-1املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, پلان ملک-2املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, پلان ملک-3املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, پلان ملک-4املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس, پلان ملک-5
125.000 € % 8
قیمت از 115.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / قدریه
 • 170 m² - 238 m²
 • 4+1, 5+1
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 2010
 • 2
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 3 km
 • 16 km
 • 1,5 km
شماره ملک BLK-045

اطلاعات کمپین

آپارتمان های مدرن مبله تا 8 درصد تخفیف برای مشتریان ما. اکنون شروع قیمت به جای 125.500 یورو، 115.000 یورو.

آپارتمان های 4+1 و 5+1 با امکانات رفاهی، موقیعت غنی، زندگی راحت و چشم نواز ترکیب شده است. از این تخفیف استفاده نموده و برای ترتیب دادن تور باردید با ما تماس بگیرید.

اعتبار تا 30.09.2020 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• مبله
• امکانات عالی اجتماعی در مجتمع مسکونی

املاک مبله در بلک در دهکده گلف کادریه

املاک و مستغلات فروشی در بلک برای فروش در کادریه، در نزدیکی بسیاری از مراکز تفریحی واقع شده است و به بسیاری از امکانات اجتماعی در دسترس هستند. اگر می خواهید زندگی مجلل در نزدیکی ساحل و زمین های گلف را تجربه کنید، این ویلاها و آپارتمان های فروشی در بلک بهترین انتخاب برای شماست.

این خانه ها و ویلاهای فروشی در بلک در محیطی آرام و دیدنی و در عین در موقعیت مرکزی واقع شده اند. املاک و مستغلات فروشی در بلک تنها 1500 متر تا کلوپ نشنال گلف، 5 دقیقه رانندگی با منطقه ساحلی خصوصی توچال، 2.5 کیلومتر تا بزرگترین پارک های تم در ترکیه (سرزمین بازی ها و پارک بازی آکوا)، 90 دقیقه رانندگی تا بهترین مراکز اسکی ترکیه (داوراز و) ، 30 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا، 100 متر تا مرکز منطقه بلک و 16 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این مجموعه در بلک شامل 24 ویلای مستقل، 28 ویلای دوقلو، 48 پنت هاوس و 48 آپارتمان است. همچنین این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی ها مانند استخرهای روباز، استخر سرپوشیده، محوطه ساحل اختصاصی، سرسره های آبی، زمین های بازی کودکان، استخر کودکان، یک باغ با طراحی زیبا، منطقه باربیکیو، منطقه مینی گلف، زمین تنیس، زمین بسکتبال، بازار، وای فای، حمام ترکی، سونا، حمام بخار، مرکز تناسب اندام، بار، رستوران، شاتل رایگان به زمین گلف و ساحل، پارکینگ ماشین و تگهبانی 24/7 می باشد.

3 نوع املاک و مستغلات موجود برای فروش وجود دارد

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، 2 حمام، 3 بالکن ، سالن و راه پله.

خانه های دوقلوی 4 خوابه 219 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 بالکن، 2 حمام، حمام اختصاصی، سالن و راه پله.

آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه 238 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، 2 حمام، 3 بالکن، سالن و راه پله.

کلیه املاک و مستغلات لوکس در بلک دارای ویژگی های بسیاری از قبیل مبلمان مدرن، کالاهای سفید، تهویه مطبوع در هر اتاق، سیستم آنتن ماهواره ، لوازم آشپزخانه، کمد آشپزخانه و حمام، کابین دوش و وان، اتاق های ضد صدا است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس

آپارتمان / بلک / قدریه

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7 زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

4+1 آپارتمان 125.000 €%8115.000 €5+1 آپارتمان 145.000 €%3140.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازیآپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازی83.400 €3+1قدریه / بلکآپارتمانهای با کیفیت در کنار امکانات اجتماعی در بلکآپارتمانهای با کیفیت در کنار امکانات اجتماعی در بلک80.000 €2+1, 4+1 dpمرکز / بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک134.900 €5+1 dpمرکز / بلک