تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا در بدروم | خانه های فروشی در بدروم

ویلاهای ارزان برای فروش در بدروم بر روی تپه

اگر شما علاقمند به سرمایه گذاری در ملک هستند و خوشبختانه مقداری دلار اضافی برای سرمایه گذاری دارید، می توانید بر روی املاک و مستغلات ترکیه سرمایه گذاری کنید. این یکی از داغ ترین سرمایه گذاریها در یکی از مکانهای دلپذیر در سراسر جهان است وتوسط مشاوران سرمایه گذاری در ملک و شرکت های بزرگ به مشتریانشان برای سرمایه گذاری در بدروم، ترکیه توصیه میشود. یک دلیل این که سرمایه گذاری در حال افزایش است، قوانین محلی ترکیه است که در آن نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده و این سرمایه گذاری بیشتر دوستانه شده است. بنابراین اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری در ویلاهای بدروم دارید یکی از بهترین فرصت های موجود است که شما می توانید این خانه ها ی راحت را با قیمت های مقرون به صرفه پیدا کنید. پس اگر بیش ازاین صبر کنید ازافزایش قیمت رنج خواهید برد زیرا این ویلاها روز به روز افزایش میابند.

ویلاهای ارزان برای فروش در بدروم بر روی تپههنگامی که شما تصمیم به سرمایه گذاری دارید اولین اولویت محل آن است. هنگامی که در ابتدا مکان مکان را پیدا کردید پس از آن سرمایه گذاری شما به اندازه کافی پربارخواهد بود و می تواند از هر نوع سرمایه گذاری عادی دیگری که امکان پذیر است پیشی بگیرد. بنابراین انتخاب محل و شهری که می خواهید آنجا ملکی بخرید تصمیم بسیار مهمی است پس شما باید قبل از تصمیم گیری دو بار فکر کنید. اما برخی از فرصت های سرمایه گذاری است که نیاز نیست به آن خیلی فکرکنید و سرمایه گذاری بر روی ویلاهای بدروم یکی از آنهاست.

این خانه های درحال حاضر واقعا مقرون به صرفه هستند اما اگر بیشترازاین تاخیرکنید، مجبورهستید قیمت بیشتری بپردازید. دلیل این افزایش قیمت این است که سرمایه گذاران جهان به سمت سرمایه گذاری در ترکیه جذب شده اند و فرصت های سرمایه گذاری در بخش املاک همه شهرهای بزرگ فعال شده و آنها در حال حاضر به سمت شهرهای کوچکترجذب شده اند. دلیل مهم دیگر این است که جوانان ترکیه به سمت سرمایه گذاری مسکن و در نهایت استفاده از مزایای آن درآینده هستند و واقعا برای پیدا کردن فرصت خوب در زمان مناسب دشوار خواهد بود. بنابراین اگر شما نمی خواهید فرصت را از دست بدهید بایدوقت بیشتری را تلف نکنید.

یکی دیگر از عوامل جذب سرمایه گذاری در ترکیه این است که دولت قوانین را اصلاح کرده وبه سرمایه گذاران تسهیلات میدهد. حالا شما می توانید املاک و مستغلات بدروم را بخرید و کسانی که سرمایه گذاری میکنند میتوانند از ویزای بلند مدت استفاده کنند. قوانین خرید و فروش نیز به نفع سرمایه گذاران بهبود یافته به طوری که آنها به راحتی می توانند معامله کنند. همه این موارد باعث افزایش قیمت خانه ها، آپارتمانها، ویلاها در سراسر ترکیه میشود.

بیشتر کسانی که در حال سرمایه گذاری بر آپارتمان ها ی بدروم و ویلاهایبدروم هستند از این ویلاها برای اجاره استفاده میکنند. صدها نفر از گردشگران در طول سال از این شهر بازدید میکنند واین فرصت خوبی برای به دست آوردن سود و درآمد است. بیشتر مردم با شرکت های اجاره ای قرار داد میبندند و پول خود را دریافت میکنند اما برخی ترجیح می دهند که خودشان خانه خود را اجاره دهند. به این ترتیب آنها قادر خواهند کمی سود بالاتری بدست آورند اما سپس مجبورند تمام امکانات و الزامات گردشگران را خودشان فراهم کنند. با اجاره این ویلاها آنها می توانند پول خوبی بدست آورند و اگر تصمیم به فروش داشته باشند می توانند سود خوبی نیز بدست آورند. بنابراین این یک معامله بهتر است که شما هم می توانید درآمد اجاره داشته باشید وهم سود فروش دریافت کنید. این سودی است که ممکن نیست درهر سرمایه گذاری دیگری آسان پیدا کیند. بنابراین مطمین شوید که این فرصت طلایی برای خرید برخی از ویلاها برای فروش در بدروم در ترکیه را از دست نخواهید داد در غیر این صورت شما از تصمیمتان پشیمان خواهید شد زمانی که می بینید همکارانتان از سود سرشاری برخوردارند و شما منافعی نداشته اید.


ملک های دارای اقساطجدید!همه(1)12ماه(0)24ماه(1)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(8)آپارتمان (6)ویلا (8)زمین (0)تجاری (2)

اتاق خوابهمه8استودیو(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(4)5+1(1)6+(0)

محدوده قیمتهمه(8)200.000-300.000 €(1)300.000-500.000 €(4)500.000-1.000.000 €(2)1.000.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه بدروم(8)گوموشلوک(2)گوندووان(1)میلاس(1)اورتاکنت(1)یالیکاواک(3)

بالا
برو به