تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول

آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلیآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-1آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-2آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-3آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-4آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-5آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-6آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-7آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 427.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / شیشلی
 • 97 m² - 407 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 2016
 • 36, 42
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 42 km
شماره ملک IST-379

3 دلیل اصلی برای خرید

• یک زندگی منحصر به فرد در مرکز استانبول
• آپارتمان های آماده تحویل
• کیفیت درجه یک و امکانات اجتماعی غنی

آپارتمانهای دارای طراحی لوکس در تقاطع مسیرهای رفت و آمد در مجیدیه کوی

آپارتمان های با موقعیت مرکزی که در شیشلی، مجیدیه کوی واقع شده اند. شیشلی یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مناطق استانبول است. این منطقه میزبان بسیاری از مراکز مالی و تجاری، مراکز بهداشتی، امکانات آموزشی و امکانات خرید می باشد.. نیشانتاشی که شیک ترین منطقه برای خرید است و بومونتی که محبوب سرمایه گذران املاک و مستغلات به این ناحیه بسیار نزدیک است. همچنین مجیدیه کوی لینک های حمل و نقل عالی به دیگر مناطق شهری دارد.

این آپارتمانهای با طراحی لوکس با توجه به موقعیت جغرافیایی خود که در تقاطع مسیرهای مختلف حمل و نقل قرار دارد، جلب توجه می کنند. این آپارتمانهای استانبول در 42 کیلومتری فرودگاه استانبول، 4 کیلومتری پل شهدای 15 جولای و میدان تقسیم، 8 کیلومتری امینونو، 5 کیلومتری پارک بشیکاش- اوسکودار، 5.5 کیلومتری بزرگراه تی ای ام و کاملا نزدیک جاده استانی دی-100 واقع شده اند.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید جواهیر، مرکز خرید پروفیلو، مرکز خرید آستوریا و مرکز خرید ترامپ.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان فلورانس نایتینگل گایریتپه، بیمارستان خصوصی چیور، بیمارستان آجی بادام فولیا، بیمارستان خصوصی آمریکا، بیمارستان جراحی استانبول، بیمارستان فلورانس نایتینگل استانبول، بیمارستان خصوصی تنفیر، بیمارستان آمریکایی دانشگاه کوچ و بیمارستان خصوصی دورا.

مدارس در منطقه: دبیرستان فینال مجیدیه کوی، مدرسه فنی و حرفه ای آموزش و پرورش ویژه سعادت، مدرسه زبان انگلیسی، مدرسه آرمادا، مدرسه ابتدایی خصوصی اوفوک، کالج خصوصی باشاری استانبول، کالج آتا، دانشگاه حسن کالیونجو، دانشگاه بیلگی استانبول و دانشگاه هالیچ.

این پروژه مسکونی ترکیبی 241.000 متر مربع زیربنا و 33.815 متر مربع مساحت دارد. این پروژه با 3 بلوک شامل واحدهای مسکونی، دفاتر و دفتر همراه با باغ است. بلوک اداری 36 طبقه و بلوک های مسکونی 42 طبقه هستند. این پروژه مسکونی با ابعاد مختلف اداری، اقامتگاههای غنی و میدان شهری مدرن، جنبه جدیدی از این منطقه را ارایه می دهد. تمام نما های این سه بلوک از چشم انداز پانورامای شهر بسفر، دریای مرمره، استانبول قدیم و شاخ طلایی از طبقه چهارم به بالا برخوردارند.

این پروژه لوکس به ویژگی هایی مجهز است که به تمام خواسته های یک زندگی مدرن پاسخ می دهند. این پروژه دارای خدمات بسیار عالی و امکاناتی از قبیل استخر نیمه المپیک، تراسهای آفتاب و استراحت، 600 متر مربع فضای عمومی، 3000 متر مربع فضای ورزشی، پارکینگ سرپوشیده، نگهبانی 24 ساعته 7 روز هفته، تهویه مطبوع، خدمات فنی، خانه داری، اورژانس و امنیتی، مرکز تناسب اندام، میز بیلیارد، اسپا، سونا، اتاق نشیمن در فضای باز، اتاق بازی کودکان، سالن غذاخوری خصوصی و سالن تلویزیون، اتاق جلسه، 10 اتاق سینما، اتاق تاتر، اتاق بازی، اتاق مهمان، کتابخانه و میدان مدرن شهری شامل کافه، رستوران و امکانات خرید می باشد.

در این مجتمع مسکونی 4 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 115-101 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام دارد.(بعضی از آپارتمانهای یک خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 2 خوابه 233-144 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا جداگانه، حمام و حمام اختصاصی دارد.(برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 245-241 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام اختصاصی دارد.

آپارتمان 4 خوابه 407-299 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و انباری دارد.(بعضی از آپارتمان های 4 خوابه دارای یک رختکن و یک اتاق شستشو هستند.)

این آپارتمانهای آماده تحویل با سیستم خانه هوشمند، سیستم گرمایش مرکزی و سیستم های خنک کننده، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه، سنسورهای دود و آتش، سیستم اطفا حریق اتومات، تهویه مطبوع، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، اینترنت وای فای، آب گرم، گاز شهری و تلویزیون کابلی مرکزی تجهیز شده اند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول

آپارتمان / استانبول / شیشلی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 427.000 €2+1 آپارتمان 552.700 €3+1 آپارتمان 976.300 €4+1 آپارتمان 2.235.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بسیار لوکس و آرام در بیلیکدوزو استانبولآپارتمان های بسیار لوکس و آرام در بیلیکدوزو استانبول421.200 € 6+2 dpبیلیکدوزو / استانبولآپارتمان های با نمای بسفر در یک پروژه لوکس در استانبولآپارتمان های با نمای بسفر در یک پروژه لوکس در استانبول400.200 €2+1, 3+1بیکوز / استانبولآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسیآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی436.800 €3+1, 4+1, 4+1 dp, 6+1 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمانی در موقیعت مکانی خوب در نزدیکی ساحل بستانجی در استانبولآپارتمانی در موقیعت مکانی خوب در نزدیکی ساحل بستانجی در استانبول499.800 €3+1کادی کوی / استانبول