تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر

آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولریآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, استانبول / باغچه اولری - videoآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, تصاویر داخلی-1آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, تصاویر داخلی-2آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, تصاویر داخلی-3آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, تصاویر داخلی-4آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-1آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-2آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-3آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-4آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-5آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-6آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-7آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-8آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-9آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-10آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر, پلان ملک-11
قیمت از 96.700 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 8.07.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باغچه اولری
 • 125 m² - 410 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1
 • 2
 • 1, 2
 • 05/2018
 • 11
 • آماده تحویل
 • 16 km
 • 23 km
شماره ملک IST-293

3 دلیل کافی برای خرید

• دید شگفت انگیز دره و شهر
• آپارتمان های عریض با بالکن
• استخرهای شنا ویژه بانوان و مردان

آپارتمانهای استانبول با امکانات اجتماعی فراوان در مجتمع مسکونی

آپارتمان هایی با مفهوم بوتیک دارای مکان ایده آل در استانبول، به باهچهشهیر واقع شده است. باهچهشهیر به عنوان منطقه ای معتبر و راحت در استانبول شناخته شده است. این منطقه با توجه به نزدیکی به سومین فرودگاه، پل سوم و بزرگراه تی ای ام بسیار ارزشمند است. این پروژه به بسیاری از پروژه ها و مجتمع های مارکدار، مدارس بین المللی، مراکز خرید، مراکز تجاری و فرهنگی نزدیک است.

این آپارتمان ها در استانبول 23 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6.5 کیلومتر تا فروشگاه خرید آکباتی، 9.5 کیلومتر تا استادیوم المپیک آتاتورک، 42 کیلومتر تا سومین فرودگاه ، 2.5 کیلومتر تا پارک باهچهشهیر و 16 کیلومتر تا دریاچه کوچوکچکمجه فاصله است. همچنین این آپارتمانها در استانبول 3 دقیقه تا بزرگراه تی ای ام، 5 دقیقه به آکوا دلفین ، 5 دقیقه تا نزدیکترین بیمارستان و 18 دقیقه تا سومین پل ارتباطی استانبول فاصله است.

دانشکده های منطقه: گوردال یووا باهچهشهیر، دانشکده اوقیانوس باهچهشهیر، دانشکده های ام ای اف باهچهشهیر، مرکز توانبخشی و تعلیم و تربیت ویژه بهائی سبهر رحان، دانشکده باهچهشهیر داگا، مدرسه ابتدایی خصوصی سمبول، دانشکده ابتدایی کالج باهچهشهیر، کالج سیحنگیر، پردیس باهچهشهیر، کالج آکادمی استانبول و کالج آکسفورد دوگا باهچهشهیر.

مراکز خرید در منطقه: فروشگاه خرید آکتالی، مرکز زندگی آفتابگردان، مرکز خرید آتاری، مرکز خرید پرستیژ، مرکز خرید لوکا، مرکز خرید وردی مولینو و مرکز خرید هیلپارک باهچهشهیر.

بیمارستان های منطقه: کلینیکنوتارسلیم، مرکز بهداشت دهان و دندان اینفیتی باهچهشهیر، مرکز بهداشت دهان و دندان، مرکز بهداشت دهان و دندان، مرکز درمانی دندان کریستال، مرکز زیبایی مدلیای، دنت باهچهشهیر، مرکز زیبایی و زیبایی مدیاکاس، مرکز پزشکی خصوصی الیتیوم، بیمارستان پارک پزشکی، مرکز بهداشت دهان و دندان آیدین، کلینیک لوکمن حقیق، مرکز پزشکی اجیبادیم باهچهشهیر و بیمارستان آلمان باهچهشهیر.

این مجتمع مسکونی دارای زمینی به مساحت کل 28000 متر مربع و بنای ساختمان مساحت 13.053 متر مربع ساخته است. این مجموعه شامل 4 بلوک با 11 طبقه، آپارتمانهای 2+1 تا 4+1 و در مجموع از 194 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی دارای بسیاری از ویژگی های عالی مانند استخر سرپوشیده برای کودک، جداگانه استخر سرپوشیده برای زنان و مردان، زمین بازی کودکان، سونا، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، دوربین مدار بسته 24/7 و نگهبانی، آسانسور، آمفی تاتر، کافه، باغ شطرنج، پارک اسکیت، زمین مینی فوتبال، زمین بسکتبال، پارکینگ های سرپوشیده و روباز، استخر تزیینی، مخزن آب، ژنراتور، آب درمانی و مسیرهای پیاده روی میباشد.

در این مجموعه 3 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 124-150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، توالت، انباری و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه 151-157 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، توالت، انباری و بالکن یا 2 بالکن است. (بعضی از آپارتمان های 3 خوابه دارای تراس نیز هستند)

آپارتمان 4 خوابه با مساحت 229 تا 408 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، توالت، اتاق لباسشویی و بالکن یا تراس است.

این آپارتمان های بسیار زیبا با سیستم گرمایش مرکزی، پارکت لمینیت، آب گرم مرکزی، گاز طبیعی، سیستم کابل برای تلویزیون، زیرساخت های آنتن ماهواره ، کف سرامیکی، کابین داخلی، عایق حرارتی و صدا، اینترنت وای فای، کابین دوش، درب فولادی، پنجره های دو جداره و پی وی سی هستند.

لطفا برای دسترسی به شرایط و چگونگی پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر

آپارتمان / استانبول / باغچه اولری

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 96.700 €3+1 آپارتمان 126.100 €4+1 آپارتمان 155.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 8.07.2021 13:39:53

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک نزدیک به اسکله در منطقه ی بیلیکدوزو، استانبولاملاک نزدیک به اسکله در منطقه ی بیلیکدوزو، استانبول96.100 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1بیلیکدوزو / استانبولآپارتمان های با دید دریا واقع در یک مجتمع در کارتال، استانبولآپارتمان های با دید دریا واقع در یک مجتمع در کارتال، استانبول95.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کارتال / استانبولآپارتمان های بزرگ در کنار مرکز مالی در استانبولآپارتمان های بزرگ در کنار مرکز مالی در استانبول97.200 €std, 1+1, 2+1 عمرانیه / استانبولاملاک در استانبول، نزدیک به فرودگاه، واقع در اسنیورتاملاک در استانبول، نزدیک به فرودگاه، واقع در اسنیورت97.300 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبول