تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی

هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجیهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, آنتالیا / کالیجی - videoهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-1هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-2هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-3هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-4هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-5هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-6هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-7هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-8هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-9هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-10هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-11هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-12هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-13هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-14هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-15هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-16هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-17هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-18هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-19هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-20هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی, تصاویر داخلی-21
قیمت 2.700.000 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کالیجی
  • 13
  • 01/2019
  • 3
  • 500 mt
  • 250 mt
  • 15 km
شماره ملک TIC-143

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به مارینای شهر قدیمی
• گزینه های اتاق مختلف
• ساختمان یک ساله

هتل بوتیک فروشی با 17 اتاق نزدیک به مارینا در کالئیچی، آنتالیا

این هتل بوتیک در کالئیچی (شهر قدیمی) آنتالیا واقع شده است. کالئیچی مرکز تاریخی آنتالیا است که از شهر را با دیوارهای آن محافظت می کند. این شهر دارای مساجد، کلیساها، بناهای باستانی است که قدمت آنها به دوران امپراتوری روم و عثمانی باز می گردد. در حالی که برخی از خانه ها در کالئیچی هنوز ساکنان ترک را در خود جای داده اند، اغلب آنها به هتل ها، بارها، رستوران ها و مغازه ها تبدیل شده است. جاذبه های زیادی مانند مناره یفلی، برج ساعت، دروازه هادریان، دیوارهای شهر قدیمی، کلیساها، مساجد و موزه ها برای دیدن در اینجا وجود دارد که میلیون ها گردشگر از سراسر جهان به خود جذب می کند.

این هتل بوتیک برای فروش در مرکز آنتالیا نزدیک به همه امکانات رفاهی از جمله فروشگاه ها، بازار، سواحل، رستوران ها، کافه ها، کلوپ های شبانه است. این هتل تا بوتیک 250 متر تا ساحل مرمرلی، 300 متر تا مارینای شهر قدیمی، 600 متر تا دروازه هادریان و برج ساعت، 1.5 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 6 کیلومتر تا آکواریوم آنتالیا، 6.5 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 8 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 12 کیلومتر تا ساحل لارا، و 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این هتل بوتیک یک ساله دارای شیرینی فروشی یکی از 3 هتل دارای مجوز منطقه بندی در منطقه کالئیچی است. این هتل فروشی دارای 17 اتاق، مجوز ساخت تا 20 اتاق را دارد. 3 اتاق در هتل به مرکز سپا تبدیل شده است که تنها مرکز سپا در کالئیچی است. یک اتاق برای استفاده کارکنان اختصاص داده شده است و در مجموع 13 اتاق فعال مورد استفاده قرار می گیرد. این هتل بوتیک فروشی در آنتالیا، ترکیه دارای پروژه ها و ومصوبات لازم از سوی دولت برای 20 اتاق و یک رستوران تراس است. این بوتیک هتل برای فروش دارای باغ ذبا طراحی زیبا، باغ زمستانی، سونا، حمام ترکی و نگهبانی 24 ساعته است.

هتل بوتیک در کالئیچی با ویژگی ها و موقعیت فوق العاده خود یک فرصت عالی سرمایه گذاری را ارائه می دهد. همه اتاق ها کاملاً مبله و مجهز به امکانات لوکس مانند تهویه مطبوع، بالکن، وای فای، دوش، لوازم آشپزخانه، سیستم ماهواره ای تلویزیون و گرمایش خورشیدی آب هستند.

ویژگی های عمومی هتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی

تجاری / آنتالیا / کالیجی

سونانگهبانی 24/7حمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 2.700.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ساختمان تجاری با شانس سرمایه گذاری در آنتالیاساختمان تجاری با شانس سرمایه گذاری در آنتالیا2.450.000 €آلتینوا / آنتالیاتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپزتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز1.770.000 €کپز / آنتالیاهتل بوتیک در فاصله پیاده روی چند قدمی تا ساحل لاراهتل بوتیک در فاصله پیاده روی چند قدمی تا ساحل لارا4.500.000 €لارا / آنتالیاهتل 5 ستاره در 300 متری ساحل در سیده، آنتالیاهتل 5 ستاره در 300 متری ساحل در سیده، آنتالیا29.640.900 €سیده / آنتالیا