تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر

آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکزآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-1آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-2آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-3آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-4آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-5آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-6آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-7آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-8آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر, تصاویر داخلی-9
قیمت 52.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / مرکز
 • 55 m²
 • 1+1
 • 3
 • 2
 • 2012
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 2 km
 • 57 km
شماره ملک KMR-034

آپارتمان مبله امادده ارایه یک زندگی زندگی در کمر

این آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر واقع شده است. منطقه معروف کمر برای تفریحات متنوع با مناظر زیبا، شن و ماسه های زیبا و سواحل ماسه ای، جنگل های کاج، کوه با شکوه، خط ساحلی، غار کوزی و دریایی فیروزه ای و چشم اندازی زیبا است.

این آپارتمان دوبلکس در کمر نزدیک به امکانات مورد نیاز روزمرگی میباشد. این آپارتمان در کمر 2 کیلومتر تا ساحل کمر، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی کوه تاهتالی و 200 متر تا امکانات رفاهی بسیاری مانند مغازه ها و حمل و نقل عمومی فاصله میباشد.

این آپارتمان کاملا مبله در مجتمع کوچک واقع شده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 1.200 متر مربع بنا شده است. این آپارتمان دارای بسیاری از مناطق استفاده مشترک مانند باغ طراحی شده با گل های شگفت انگیز و درختان بالغ، استخر شنا، آلاچیق، آفتاب گرفتن تراس، دیوار باغ بالا در سراسر سایت ساختمان به ارتفاع 120 سانتی متر، کافه ها و حفاظ بر روی دیوار باغ، سیستم های آبیاری باغ، مسیرهای پیاده روی، پارکینگ ماشین، مرکز تناسب اندام، سونا، منطقه باربیکو، ژنراتور و دوربین های امنیتی 24/7 میباشد.

تنها یک آپارتمان دوبلکس در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 55 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 2 توالت و 2 بالکن است.

این آپارتمان در کمر دارای درب فولادی، آیفون تصویری، کالاهای سفید، تهویه مطبوع، پنجره های پی وی سی با شیشه های دو جداره، لوله کشی درجه یک و لوازم برقی، درب پانل آمریکایی، دوش، آب گرمکن و دتکتور دود در آشپزخانه است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر

آپارتمان / کمر / مرکز

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 52.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمرآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر55.000 €1+1, 2+1 dpارسلانبوجاک / کمرآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجکآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجک55.000 €1+1, 1+1dpارسلانبوجاک / کمرویزیون آپارتمان ویزیون آپارتمان 72.000 €Std, 1+1, 2+1مرکز / کمراملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیهاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه90.000 €1+1ارسلانبوجاک / کمر