تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا

املاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالاراملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoاملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - video
قیمت از 37.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 49 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 09/2022
 • 9
 • در حال ساخت
 • 3 km
 • 2.5 km
 • 68 km
شماره ملک AYT-2045

3 دلیل اصلی برای خرید

• درهم تنیده با طبیعت
• منظره جنگل و طبیعت
• املاک نوساز

املاک آلانیا در نزدیکی جنگل در یک مجتمع مسکونی لوکس

این آپارتمانهای فروشی در آلانیا در آوسالار واقع شده اند. این املاک فروشی در آلانیا نزدیک به امکانات روزمره مانند مارکیت ها، ایستگاه های حمل و نقل عمومی، کافه ها و رستوران ها است. این آپارتمان ها 2.5 کیلومتر تا ساحل، 3 کیلومتر تا مرکز آوسالار، 24 کیلومتر تا ساحل کلئوپاترا، 26 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 30 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 68 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی غازیپاشا، 103 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 110 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 3.015 متر مربع ساخته شده است که از 9 طبقه یک بلوک و در کل 90 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای پارکینگ اتومبیل، استخرهای روباز و سرپوشیده، سرویس بهداشتی، زمین بازی کودکان، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، سالن بدن سازی، سرایداری، سرویس شاتل به ساحل و امنیت 24 ساعته است.

انواع املاک

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 3 حمام، یک بالکن و 2 تراس هستند.

این املاک دارای کفپوش سرامیکی و لمینت، کابینت درجه یک آشپزخانه، سیستم های آی فون تصویری، تلویزیون ماهواره ای، درب و پنجره های دو جداره پی وی سی است.

ویژگی های عمومی املاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 37.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.03.2021 13:43:09

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیا35.000 €Std, 1+1, 2+1کارکیجاک / آلانیااملاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیهاملاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیه39.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا39.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpآوسالار / آلانیاآپارتمان ارزان با فرصت سرمایه گذاری در آلانیاآپارتمان ارزان با فرصت سرمایه گذاری در آلانیا39.000 €2+1مهموتلار / آلانیا