تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا

آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, بورسا / عثمانقاضیآپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoآپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoآپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, پلان ملک-4آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا, پلان ملک-5
قیمت از 62.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / عثمانقاضی
 • 94 m² - 124 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2
 • 1, 2
 • 03/2020
 • 13
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 17 km
 • 60 km
شماره ملک BRS-043

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به مدارس
• ملک مقرون به صرفه در محل مرکزی
• دسترسی آسان به امکانات اجتماعی و حمل و نقل عمومی

آپارتمانهای با موقعیت مناسب واقع در یک مجتمع مدرن در عثمان قاضی بورسا

این آپارتمان های مقرون به صرفه در محله یونوشلی، نزدیک به مرکز ناحیه عثمان قاضی بورسا واقع شده اند. عثمان قاضی یکی از مناطق مرکزی بورسا بوده و دارای چهارمین شهرداری بزرگ در ترکیه است.

با سایتهای تاریخی، مناطق توسعه یافته و طبیعت سرسبز، این منطقه توجه ها را به خود جلب می کند. همچنین، پیشرفت های جدید شهری و پروژه های املاک و مستغلات همچنان به توسعه این ناحیه ادامه می دهند.

این آپارتمان های بورسا با رستوران ها، بازار، کافه ها، بیمارستان ها، مراکز خرید، بازارهای عمومی، ایستگاه های اتوبوس، داروخانه ها، مدارس و غیره پیاده فاصله کمی دارند. این آپارتمان ها تا باغ وحش بورسا 5 کیلومتر، 3 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی ستباشی،7 کیلومتر تا مرکز شهر، 8 کیلومتر تا جنگل شهری آتاتورک، 17 کیلومتر تا ساحل گزلیالی، 30 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ، 20 کیلومتر تا مودانیا و اسکله کشتیهای فری(IDO) ،40 کیلومتر تا دریاچه اولوبات و 60 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی بزرگ در زمینی به مساحت 9.246.00 متر مربع ساخته شده و از 2 بلوک 13 طبقه تشکیل شده اند. این مجموعه از 8 فروشگاه تجاری و 132 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع مدرن دارای امکانات عالی فراوانی مانند پارکینگ داخلی و بیرونی برای هر آپارتمان، زمین بازی کودکان، آسانسور، آیفون تصویری، پله آتش، باغی با طراحی زیبا، مسیرهای پیاده روی، فضای استراحت و خدمات امنیتی می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام اختصاصی، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام اختصاصی، حمام و بالکن هستند. (برخی از آپارتمانهای 3 + 1 دارای 2 بالکن هستند.)

این آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به تجهیزات درجه یک با کیفیتی از قبیل سیستم گرمایش زیر کف، عایق حرارتی و صوتی، کمبی، دربهای لاکی، حمام هیلتون، کانتر کوارتز، آشپزخانه مدولار، رختکن و کفپوش لمینیت هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های جدید با آشپزخانه مجزا در بورسا

آپارتمان / بورسا / عثمانقاضی

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جدامرکز شهر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 62.000 €3+1 آپارتمان 67.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 19.10.2020 17:42:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورساآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا61.800 €3+1, 6+1مرکز / بورساآپارتمان های جدید مرکزی در فاصله پیاده روی از امکانات رفاهی در بورساآپارتمان های جدید مرکزی در فاصله پیاده روی از امکانات رفاهی در بورسا61.300 €3+1عثمانقاضی / بورسااملاک و مستغلات مرکزی دوستانه-معلول در بورسااملاک و مستغلات مرکزی دوستانه-معلول در بورسا64.000 €3+1, 3+1 dpمرکز / بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورسا69.500 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورسا