تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا

آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا, پلان ملک-6
قیمت از 123.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 67 m² - 90 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 03/2020
 • آماده حرکت است
 • 50 mt
 • 25 km
شماره ملک ALN-304

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساحلی بودن
• داشتن امکانات لوکس مانند آکوا پارک و استخرهای شنا در فضای باز و بسته
• راحتی هتل مانند

آپارتمانهای دارای منظره دریایی با اسپا و پارک آبی در آلانیا، محموتلار

این آپارتمانهای لوکس دارای زیباترین مکان در ساحل محموتلار آلانیا هستند. برای بسیاری از افراد آلانیا بهترین ناحیه جهت زندگی و تعطیلات است. این منطقه میزبان مجموعه وسیعی از مغازه ها، بارها، رستوران ها، سوپرمارکت ها، بانک ها، امکانات پزشکی و مدارس محلی است. به لطف پروژه های املاک و مستغلات در حال افزایش منطقه، این منطقه از نظر سرمایه گذاری ارزشمند است.

این آپارتمان های دارای برند جدید در وسط امکانات اجتماعی و محلی واقع شده اند. این آپارتمان های فروشی در آلانیا چند قدم تا ساحل، مرکز محموتلار و دیگر مناطق تفریحی فاصله دارند. این آپارتمانها با چشم انداز دریا، در 130 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا و 25 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشای آلانیا قرار گرفته اند.

این مجتمع لوکس یک پروژه ساحلی با استانداردهای بالا است. این مجموعه مسکونی شامل 2 بلوک و 146 آپارتمان در زمینی به مساحت 3989 متر مربع می باشد. این مجموعه از زیرساخت های غنی مانند استخرهای شنا در فضای باز و استخر، پارک آبی، اتاق جلسات، زمین های بازی (تنیس روی میز و میز بیلیارد)، سونا، اتاق بخار، دوش، مرکز تناسب اندام، آسانسور، پارکینگ در فضای باز، ژنراتور، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی برخوردار است.

2 نوع آپارتمان در این مجتمع لوکس وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 67 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن دارد.

آپارتمان 2 خوابه 90 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن دارد.

تمام آپارتمان ها دارای منظره ای بی نظیر از دریا می باشند. همه آپارتمانها با بهترین جزییات مجهز شده اند تا راحتی یک هتل را دارا باشند. این آپارتمانها با استانداردهای یک زندگی با کیفیت از سیستم ماهواره مرکزی و اتصال به اینترنت، درب فلزی، کابینت آشپزخانه، لوازم آشپزخانه، پریز برق در تمام اتاق ها و بالکن ها، درهای پلاستیکی کشویی بالکن، رنگ پلاستیکی دیوار، پوشش کاشی کف، نور نقطه ای و دوش برخوردارند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس، با نام تجاری جدید در کنار دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 123.000 €2+1 آپارتمان 143.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.06.2021 14:39:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای در موقیعت مانی مرکزی نزدیک به ساحل در آلانیاآپارتمانهای در موقیعت مانی مرکزی نزدیک به ساحل در آلانیا121.700 €3+1, 4+1dpمرکز / آلانیااملاک فروشی به تازگی پایان یافته در آلانیااملاک فروشی به تازگی پایان یافته در آلانیا120.000 €2+1, 3+1, 4+1اوبا / آلانیاآپارتمان با شکوه در آلانیا در چند قدمی دریاآپارتمان با شکوه در آلانیا در چند قدمی دریا125.000 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1مهموتلار / آلانیاآپارتمان های لوکس با دید دریا در کارگیجاک آلانیاآپارتمان های لوکس با دید دریا در کارگیجاک آلانیا125.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکارکیجاک / آلانیا