تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی

املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, آنکارا / چی اوراناملاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, آنکارا / چی اوران - videoاملاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, آنکارا / چی اوران - videoاملاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-1املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-2املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-3املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-4املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-5املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-6املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-7املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-8املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-9املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-10املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-11املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-12املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-13املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-14املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی, تصاویر داخلی-15
قیمت از 27.700 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 5.07.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنکارا / چی اوران
 • 130 m²
 • 3+1
 • 2
 • 1
 • 06/2021
 • 4
 • آماده تحویل
 • 20 km
شماره ملک ESB-0023

3 دلیل اصلی برای خرید

• یکی از مناطق مورد توجه سرمایه گذاران خارجی
• فرصت سرمایه گذاری سودمند
• در یک موقعیت مرکزی

املاک مدرن فروشی در محله ی باغلوم از ناحیه ی کچی اورن با فرصت سرمایه گذاری

این املاک فروشی در کچی اورن، آنکارا واقع شده اند. باغلوم یکی از مرکزی ترین مناطق در آنکارا در ناحیه ی کچی اورن است که توسط سرمایه گذاران خارجی ترجیح داده می شود. با دارا بودن امکانات آسان حمل و نقل، این منطقه به بسیاری از مدارس، مراکز خرید و امکانات اجتماعی نزدیک است و به زودی در نزدیک این پروژه، یکی از بزرگترین باغ های ملی کشور قرار خواهند گرفت. املاک فروشی در کچی اورن، آنکارا 900 متر تا جنگل یادبود، 17 کیلومتر تا پارک جوانان اولوس، 20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی اسن بوغا و 21 کیلومتر تا مرکز حلال احمر فاصله دارند.

املاک مدرن برای فروش در کچی اورن در یک پروژه آپارتمانی بوتیک، متشکل از یک بلوک دارای زیرزمین، طبقه همکف و 3 طبقه بالای همکف واقع شده اند.

آپارتمان های 3 خوابه از یک اتاق نشیمن، آشپزخانه ی مجزا، 2 حمام شامل حمام اختصاصی و بالکن تشکیل شده اند. املاک فروشی در کچی اورن آنکارا مجهز به لوازم آشپزخانه و کفپوش لمینیت ضد رطوبت می باشند. همچنین، اتاق خواب های اصلی این ملک ها دارای یک گاوصندوق داخلی هستند.

ویژگی های عمومی املاک کاملاً نوساز در کچی اورن آنکارا نزدیک به امکانات رفاهی

آپارتمان / آنکارا / چی اوران

آسانسوردوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 27.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.07.2021 16:51:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های لوکس واقع در مرکز آنکارا، ترکیهآپارتمان های لوکس واقع در مرکز آنکارا، ترکیه30.800 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1چی اوران / آنکاراآپارتمان های مناسب برای سرمایه گذاری با طراحی مدرن در گلباشی، آنکاراآپارتمان های مناسب برای سرمایه گذاری با طراحی مدرن در گلباشی، آنکارا36.100 €1+1گولباشی / آنکاراآپارتمان های لوکس با فرصت سرمایه گذاری در کچی اورن آنکاراآپارتمان های لوکس با فرصت سرمایه گذاری در کچی اورن آنکارا39.600 €3+1چی اوران / آنکارااملاک و مستغلات فروشی واقع در مرکز آنکارااملاک و مستغلات فروشی واقع در مرکز آنکارا58.900 €2+1, 2+1 dp, 3+1ایتیمسوت / آنکارا